Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Maminku (†35) jí zabil ZRŮDNÝ ŘIDIČ: Malé Kristýnce můžete pomoci i vy

Zdroj: Facebook
tragédie
Během neuvěřitelně krátké chvíle se stal smutný příběh malé Kristýnky na Facebooku virální. Ve skupině Radost Příbramáčkům, zapsaný spolek, se objevil text, který vypráví příběh teprve šestileté holčičky. Ta vinou bezohledného řidiče přišla o maminku, kterou muž ve voze srazil a od nehody ujel. Kristýnka a její prarodiče, kteří ji dostali do péče, nyní potřebují veškerou možnou pomoc.

Když osmadvacetiletý řidič srazil pětatřicetiletou ženu, která šla po správné straně silnice, měla rozsvícenou baterku a také byla vybavena reflexními prvky, od nehody ujel a ženě už v nemocnici nebylo jak pomoci, zřejmě si nebyl zcela vědom toho, co způsobil. Malá Kristýnka, která po zesnulé mamince zůstala, nyní připadla do péče babičky a dědy. Ti však potřebují pomoct, nejsou na tom špatně jen psychicky, ale nečekaná výchova vnučky bude stát i nemalé peníze.

Pro rodinu je uspořádána sbírka. „Na transparentním účtu bude spuštěna pomoc a veškeré peníze, které se vyberou, budou použity vyloženě na úhradu potřeb pro malou Kristýnku (oblečení, úhrada obědů ve škole, kroužky, škola v přírodě, tábor, úhrada autobusu, potravin či léků). Peníze v hotovosti se nikdy nedávají,“ píše se ve skupině. Prarodiče navíc potřebují i opravit dům, s tím jim pomohou občané obce.

Číslo transparentního účtu, na kterém můžete Kristýnce a jejím prarodičům pomoci, je 2901283254/2010, variabilní symbol je 1505.

Ačkoliv veřejnost především lituje pozůstalé, je i pobouřena. Pachateli totiž za tento odporný čin hrozí jen 6 let vězení, lidé žádají vyšší trest.

Související články

Další články