Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Maminkovská akce ve „Žlutejch“ měla jedno téma: Svatba Agáty a její zfušované šaty!

Agáta se na chvíli usmála, ale jinak co chvíli odbíhala hystericky řešit
svoje svatební šaty.
+ Další 3 fotografie

Včerejší akci S kočárkem Prahou, která každoročně vrcholí ve Žlutých lázních, jasně vládla jediná celebrita. Naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Hanychová (27) nedorazila s dítětem a musela odpovídat dokola na to samé.

„Všichni se mnou řeší moji svatbu, já řeším šaty,“ vysvětlovala Agáta v narážce na „profláknutý“ fakt, že se bude v nejbližších dnech opět nečekaně vdávat. A kromě padesáti tradičních problémů, přibyl jeden pro nevěstu naprosto zásadní – Agáta asi na poslední chvíli změní svatební šaty.

Ty nesklidily příliš velký ohlas poté, co je ukázala na svém Facebooku. Ale to prý není hlavní důvod Agátina odmítnutí: „Mám tam prostě nějaký výhrady, tak jsem nevěsta, ne?“ řekla nám celkem logicky naše šéfka s tím, že si ještě není vůbec jistá, zda právě v nich absolvuje obřad.

Ten se nakonec zřejmě neodehraje příští sobotu, jak Aguš avizovala, ale mnohem dříve, alespoň to píše konkurence, my samozřejmě nevíme nic… :-)

„Je to blázinec, já bych se nejradši na všechno vys***a, ale copak to jde, když manžel je doma na nervy a je třeba to všechno nějak zvládnout?“ položila si na závěr řečnickou otázku současná i budoucí paní Prachařová a podle toho jak se u toho tvářila se zdá, že její svatba je spíše otázkou desítek hodin, ne dní.

Mohlo by vás zajímat

Další články