Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Maminka usnula u televize a holčička (6) jí ukradla telefon. Pak toho pořádně zneužila!

Holčička zneužila toho, že její maminka usnula.
Zdroj: twitter.com
Maminka Bethany Howell zřejmě teď lituje, že si na chvíli zdřímla u televize. Její malá dcerka Ashlynd Howell (6) totiž využila její nepozornosti a vzala jí mobilní telefon. A pěkně se rozjela!

Ashlynd Howell (6) se dívala se svou maminkou na televizi, jenže ta byla unavená, a tak usnula. A malá dcera toho pořádně využila. Ukradla jí její mobilní telefon a začala nakupovat! Na případ upozornil portál Dailymail.

Maminka měla sice telefon zamčený na otisk prstu, jenže Ashlynd byla tak fikaná, že jí vzala palec a otiskla ho na display bez jejího vědomí. Pak si otevřela internetový obchod a nakoupila si 13 plyšových Pokémonů. Její hračky stály dohromady 7 tisíc korun!

Když se maminka vzbudila a viděla objednávku, byla v šoku! Nejdříve si myslela, že je to dílo hackerů. Pak se ale přišlo na to, že za vše může její dcera. Nenápadně se jí totiž zeptala, jestli o něčem neví. „Jo, vím, mami, byla jsem nakupovat,“ řekla holčička. Matka chtěla samozřejmě plyšáky vrátit, ale podařilo se jí získat peníze zpět pouze za čtyři. Holčička tak měla hodně bohaté Vánoce.

Související články

Další články