Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Maminka Tadeáše Kuběnky popsala potyčku s Kotlárem: Řval na mě a vyhrožoval, že mě zlikviduje, říká

+ Další 3 fotografie

Na Clash of the Stars 5 to bylo vyhrocené nejen v kleci, ale i mimo ni. Nechtěně, ale přece jenom se do potyčky dostala i maminka známého influencera Tadeáše Kuběnky. Ta se na galavečeru drsně pohádala s Jaroslavem Kotlárem, který jí bezostyšně zabral místa na sezení. "Když na mě začal řvát: 'Ty nevíš, kdo já jsem,' pochopila jsem, že asi kamarádi moc nebudeme," rozpovídala se o hádce v podcastu Kontroverzní, který tvoří právě Tadeáš a influencerka Sugar Denny. Zároveň objasnila pozadí vyhrocené situace. 

Pátý galavečer Clash of the Stars v sobotu 10.6. v pražské hale O2 Universum nabídl bouřllivé chování nejen v kleci mezi zápasníky, ale i mimo ni. Své o tom ví i matka známého influencera Tadeáše Kuběnky, která se dostala do potyčky s Jaroslavem Kotlárem. Redakce eXtra.cz byla na místě a drsnou hádku zachytila i na kameru, jak se můžete podívat v náhledovém videu.

Kotlár na galavečer přišel podpořit svého zápasícího bratra Diega, avšak bitvě přihlížel, odkud se mu zrovna zlíbilo. V jeden moment zasedl právě sedadla matky Tadeáše Kuběnky a jejího doprovodu. Jak jsme již psali, Kotlár se odmítal z místa zvednout a začal být agresivní.

Maminka Tadeáše Kuběnky popsala hádku s Kotlárem

Kotlár zvyšoval hlas a sprostými slovy rozhodně nešetřil. Lenka Kuběnka se jen tak nedala, hádala se. Kotlárovi nezbylo nic jiného, než se zvednout a místa opustit. Máchal přitom zběsile rukama, dělal velká ramena, nadával a skoro to vypadalo, že po dotyčné vystartuje.

O potyčce s Kotlárem se Tadeášova maminka, které ani její syn a jeho přátelé neřeknou jinak než "Matka ikona", nyní rozpovídala v podcastu Kontroverzní, který uvedl na svět právě Tadeáš a youtuberka Sugar Denny. "Všichni se zvedli a šli si pro pití. Zůstala jsem tam sedět jen já. Přišel pán s dívkou a sedl si na ta místa. Řekla jsem mu slušně, že ta místa jsou obsazená, ať mi ukáže vstupenku, kde sedí. Když pak na mě začal řvát: 'Ty mr*ko, ty nevíš, kdo já jsem,' pochopila jsem, že asi kamarádi moc nebudeme, že mi tu vstupenku asi ukázat nechce," vypráví v podcastu, který si můžete přehrát na YouTube.

"Pořád křičel. Té své slečně potom řekl, ať si sedne. Ta si tedy sedla, on si sedl vedle ní, byli přede mnou. I tak na mě potom pořád křičel, že nevím, kdo on je. V ten moment jsme si začali tykat," zavzpomínala. "Říkal mi, že jsem svině, že mi rozbije hubu a zlikviduje mě," dodala. Podle ní by přitom k hádce vůbec nemuselo dojít. Stačilo, aby Kotlár respektoval, že místa jsou zabraná, a řekl, že hned odejde. To se ale nestalo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy