Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Maminka skočila: Herečka Naya Rivera záhadně zmizela, našli jen jejího čtyřletého syna

Maminka skočila: Herečka Naya Rivera záhadně zmizela, našli jen jejího čtyřletého syna
Zdroj: 20th Century Fox Television / Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
prokletý seriál
Herečka Naya Rivera (33) se ve středu vydala se svým čtyřletým synem Joseym na jezero v pronajaté loďce. Později odpoledne byla loďka nalezena jen se spícím chlapečkem a hvězda seriálu Glee na ní nebyla. Policie se obává, že je po smrti.

Naya Rivera, nejlépe známá jako Santana z populárního muzikálového seriálu Glee, se pohřešuje. Ve středu se vydala na pronajaté loďce na jezero se svým synem Joseym, policisté ale odpoledne našli v loďce jen spícího chlapce a po herečce ani stopy.

Policie se obává, že je Rivera po smrti. Josey měl totiž strážníkům říct, že maminka skočila do vody a už se z ní nevynořila. Potápěči prohledávali jezero až do setmění, herečku však nenašli, a proto budou v prohledávání pokračovat od čtvrtečního rána.

U jezera bylo nalezeno hereččino auto, v němž měla svou kabelku. Její záchranná vesta byla v loďce, v níž byl nalezen její syn. Josey je aktuálně u svého otce Ryana Dorseyho, se kterým se Naya rozvedla v roce 2018.

Poslední snímek

Pravděpodobně jen velmi krátce před svým zmizením a podle policie pravděpodobným úmrtím Naya Rivera sdílela na sociálně sítě snímek z loďky. „Jen my dva,“ napsala herečka k fotografii, na které dává synkovi pusu na tvář.

Prokletí seriálu Glee

Oblíbený seriál Glee, který si získal popularitu díky výbornému obsazení a fantastickým hudebním vystoupením, je mnohými už dlouho považován za prokletý. Už v roce 2013 zemřel herec Cory Monteith, který hrál hlavní roli a předávkoval se drogami. Sebevraždu pak ve svých 35 letech spáchal další seriálový herec Mark Salling, který upadl do depresí poté, co u něj policie našla dětské porno a v roce 2018 se oběsil. Policisté nedávají velké šance možnosti, že je Naya Rivera naživu.

Související články

Další články