16 potratů. Přesně takové číslo má za sebou zřejmě nejsmutnější maminka na světě. Pak ale přišel zázrak a vymodlená holčička zvládla přijít na svět. Těhotenství měla sice Lizzie rizikové a dcerka Fleur-Rose se narodila o dva měsíce dřív, ale přežila. Bohužel na světě byla pouhých 15 měsíců, než zemřela.

Kadeřnice Lizzie říká, že její dcera byla úplně zdravá až do noci, kdy ji vzbudila pláčem. Měla horečku, a tak jí dala dětský sirup. Ale ona stále plakala, a tak ji rodiče vzali do nemocnice. Tam se malá uklidnila, začala si hrát a snížila se jí teplota. Dokonce začala opět pít a jíst. Vše vypadalo dobře, ani na rentgenu lékaři nic nenašli.

Už to vypadalo, že holčička půjde domů pouze s antibiotiky proti chřipce, když tu si její matka všimla vyrážky na krku. Fleur-Rose začala být bledá a její stav se zhoršil z minuty na minutu. Až tehdy poprvé doktoři zmínili, že by se mohlo jednat o meningitidu. „Strašně jsem se bála,“ říká maminka. A předtucha byla bohužel správná. Holčička zemřela do šesti hodin na selhání srdce, lékaři nemohli nic udělat.

Její matka chtěla o tragickém případu říci médiím. Jako varování pro rodiče, jak rychle může tahle nemoc zabít malé dítě. „Fleur-Rose byla zdravá. Ještě den před smrtí se smála a plazila se po zemi. Chtěla si hrát jako vždycky. Její stav se změnil tak rychle…,“ říká zlomená matka.