Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Maminka Lucie Borhyové: Věděla moc dobře, proč Hrdličku nechce v rodině!

Pro Lucku je rodina oporou!
Zdroj: Profimedia.cz
Když už dcera nemá rozum, tak by ho mohla mít alespoň zkušenější máma. Jenže když je člověk zamilovaný, tak je slepý, hluchý. Přesně jak Lucie Borhyová, která nalítla svůdníkovi Michalovi Hrdličkovi. Rodina Borhyové byla od začátku proti jejich vztahu. Viděli ten věkový i mentální rozdíl. Ale teď? Teď mohou Lucku maximálně tak utěšovat.

Tohle už je vážně příběh na bláznivou telenovelu. Na začátku byla obrovská láska nesourodého páru, kterému nepřeje ženina rodina. Jenže jak Romeo a Julie nechtějí o konci jejich vztahu ani slyšet a jdou si svou cestou.

Lucie Borhyová (37) bohužel měla nasazené tlusté růžové brýle a neviděla, že Michal Hrdlička je jen pražský floutek, který si rád užívá s dalšími kumpány z tzv. zlaté mládeže. Na chvíli se sice usadil, ale dlouho ho pohodička u rodinného krbu nebavila.

Lucka ve své zaslepenosti nemohla vidět, kam to směřuje. Ale její rodina ji od počátku od vztahu zrazovala. Bylo jasné, že časem vzniknou problémy, které potkají každou nevyrovnanou dvojici. Jenže Lucka realitu dlouho nechtěla vidět.

Až teď se blonďatá moderátorka probouzí ze snu a vidí, že maminka měla pravdu. Jenže to už je pozdě. Srdce má rozlámané na milion střípků a zůstala se dvěma prcky na krku.

Teď je ale na řadě milující rodina, aby Lucii pomohla a v této životní krizi jí byla oporou.

Související články

Další články