Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Maminka Lela Ceterová se pochlubila ultrazvukem: Holka nebo kluk?

Maminka Lela Ceterová se pochlubila ultrazvukem: Holka nebo kluk?
Zdroj: se svolením Lely Ceterové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
těhotenství

Snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) půvabná Lela Ceterová (31) je na konci pátého měsíce těhotenství a svým fanouškům se pochlubila ultrazvukem miminka, kterého se již rodiče nemohou dočkat. 

MMA bijec Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová za pár měsíců na světě přivítají své druhé děťátko. První dcera Lili oslaví na konci roku již dva roky, a bude tak velkou sestřičkou pro bratra nebo sestru, kteří se narodí za pár měsíců.

Lela je aktuálně na konci pátého měsíce těhotenství a svým sledujícím se rozhodla ukázat ultrazvuk miminka. "Máme obrovskou radost, druhotrimestrální screening dopadl na výbornou. Holka nebo kluk, je to fuk, bude to miminko," uvedla Lela, která pod snímkem také rozjela spekulace - fanoušci nyní hádají, zda čeká holčičku nebo chlapečka.

Podle dřívějších plánů měla Lela nyní již nosit příjmení svého snoubence Karlose, tedy Vémolová. Ze svatby, která se měla konat koncem července, ale nakonec hlavně kvůli zdravotním důvodům sešlo a odložila se až na příští rok.

"Společně jsme vyhodnotili, že bychom si to ani neužili, jak jsme chtěli. Svatba má být především hlavně věc nás dvou. Chceme si ji opravdu užít, a takhle by to prostě nebylo možné. Myslím, že jsme se rozhodli správně," svěřila se Lela nedávno pro eXtra.cz.Související články

Další články