Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Maminka Ewa Farna se bála života po porodu: Teď svěřila, co všechno se změnilo

+ Dalších 22 fotografií
Zpověď o mateřství
Přes tři měsíce je Ewa Farna (26) maminkou a nové životní výzvy se chopila velmi obratně. Zpěvačka se ještě před porodem obávala, jak ji změny v budoucnosti ovlivní. S příchodem malého Artura na svět si ale hned uvědomila, že se strachovala zbytečně.

Šťastná maminka a nadále i úspěšná zpěvačka. Ewa Farna (26) je živoucím důkazem, že když se chce, tak to jde!

Tříměsíčního Artura (v polštině Artuś) už dokonce vzala na několik svých koncertů. Velkým pomocníkem v péči o syna je kromě chůvy i zpěvaččin manžel Martin Chobot (30).

Ještě než Ewa porodila, strachovala se, že svět tak zalitý sluncem nebude. „Artusiek je skvělý a já si to užívám moc, je to jiná, nová role. Všude se ale dočteš, jak se všechno změní, jak je to jiný život… A tak jsem si taky říkala, jéje, co to bude,“ přiznala Farna již zažehnané obavy webu Tereza's Diary.

I když se odehrálo několik změn, Ewě se po porodu život naruby neobrátil. „Ale jsem to pořád já, jsem vevnitř pořád stejná Ewa, není všechno jinak. Jsi to pořád ty, akorát se ti obohatí život o nového tvora, začneš zažívat nové věci, pociťovat nové emoce a to je život! To je přesně ono. Je to naprosto přirozené a cítím, že to takhle má být,“ dodala spokojená maminka.

Farna si mateřství užívá a je jasné, že chlapeček je v nejlepších rukou. Držíme palce, aby se jí dařilo skloubit rodinu a práci i během října a listopadu, kdy bude brázdit Česko na svém turné.

Mohlo by vás zajímat

Další články