Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Maminka Ewa Farna porušuje vlastní pravidla: Podívejte se, jak krmím svého syna

Zdroj: archiv Ewy Farné
+ Dalších 12 fotografií
roztomilé
Udělala to zase. Ewa Farna (26) pustila fanoušky do svého soukromí, přestože jindy si ho střeží jako oko v hlavě. Půvabná zpěvačka názorně předvedla, jak krmí svého syna. Osmiměsíční chlapeček Artur si s maminkou kromě dobrot užije i velkou porci zábavy.

Ewa Farna zvládá roli maminky propojit se zpíváním. „Když se nemůžeš dočkat, až vystoupíš na velkém pódiu,“ napsala k záběrům, na kterých krmí malého syna Artura. Na svět ho přivedla ho v červnu a na fotky s ním je skoupá.

Málokoho tím ale překvapila, zpěvačka si soukromí pečlivě hlídala už před porodem. Slávu zná už od puberty a za ty roky se naučila, že někdy je lepší nic neříkat a neukazovat. K radosti věrných příznivců ale občas udělá výjimku a do svého života je nechá nahlédnout.

Někdy se pochlubí ráda

Osmiměsíčním synem se chlubila třeba během adventu a ukázala ho i u vánočního stromečku na Štědrý den. Některé okamžiky jsou zkrátka natolik silné, že si je Farna nedokáže nechat jenom pro sebe.

V polovině března Ewě zase začne pracovní zápřah, vyráží totiž na pokračování velkého turné. Na koncerty s ní nejspíš bude jezdit i Artur, alespoň na podzim to u zpěvačky bylo zvykem.

Související články

Další články