Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Maminka Emma Smetana v tom umí chodit: Z dcery dělá reklamní nosič

Emma je z Lennon Marlene nadšená.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Nejdříve tvrdila, že svou dceru nechce předhazovat médiím. Jenže to teď právě dělá. Každou chvíli dává na svůj Instagram fotku malé Lennon Marlene, což se jí nikdo divit vlastně nemůže, že se chce pochlubit. Ale opravdu je to velká náhoda, že u většiny snímků je různá kosmetika, oblečení, kočárek a podobné věci?

Kdejaká celebrita se snaží ze všeho vytěžit co nejvíc, samozřejmostí je i narození dítěte. Na sociální sítě si dávají na fotky nenápadně různé produkty, které vybartrují, tudíž je dostanou zadarmo. Někdo si za to dokonce nechává i platit. Je to snad případ i takové intelektuálky, kterou je Emma Smetana (28)?

Jestli ano, tak proč by nevyužila situace, když se jí firmy s dětskými věcmi a kosmetikou nabízejí samy. Ale ať to nedělá tak okatě, že kolem dítěte rozmístí různé olejíčky a mastičky nebo napíše do popisků adresy firem, od kterých ty výrobky má.

Opravdu tím chce pomoci nastávajícím maminkám, nebo tím pomáhá jen sama sobě, aby nemusela utrácet za věci, které takhle lehce získá zdarma? Obrázek si každý udělejte po svém. Ale proč to nedělat, každý z nás by takové příležitosti určitě využil, kdyby mohl.

Související články

Další články