Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Maminka Dominiky Gottové bojuje s koronavirem. Jestli mi odejde, tak to nezvládnu, zoufá si

Maminka Dominiky Gottové bojuje s koronavirem. Jestli mi odejde, tak to nezvládnu, zoufá si
Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
STRACH
Nejstarší dcera Dominika Gottová (45) zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) prochází dalším děsivým obdobím. Její maminka, bývalá tanečnice Antonie Zacpalová (85) se nakazila koronavirem. V polovině ledna přitom dostala první očkovací dávku. S informací přišel deník Blesk.

Antonie Zacpalová tráví poslední roky v domově pro seniory v pražských Vysočanech. Poslední dobou se jí ale zdravotně přitížilo. „Maminka měla velké horečky. Starají se o ni doma pečovatelky. Jestli mi odejde, tak to nezvládnu! Byla bych úplně sama, bez mateřské lásky,” nechala se slyšet Dominika Gottová v rozhovoru pro Blesk.

Uvedla také, že její maminku očkovali poprvé v polovině ledna a druhé očkování mělo ihned následovat. „Kvůli nedostatku vakcíny na něj musela čekat a takhle to dopadlo,” vysvětlovala. Dominika doufá, že to její maminka přežije. Jinak by ztratila i druhého rodiče.

Její otec Karel Gott zemřel na začátku října roku 2019. Do toho všeho se Dominika v posledních týdnech potýká se zdravotními problémy, protože má vysoký krevní tlak.

Související články

Další články