Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Maminka Borkovce na pokraji zhroucení: Tohle vzkázala přidrzlé Knechtové!

Petr Borkovec se podle svých slov do Knechtové zamiloval.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Už od prvních okamžiků Petra Borkovce (18) v SuperStar lítaly mezi ním a Katarínou Knechtovou (37) jiskry. A podle všech dosavadních indicií nadešel den, kdy jedna nadobro přeskočila. Borkovec a Knechtová, mezi nimiž je propastný věkový rozdíl, si vyměňují romantické vzkazy a celé to zpovzdálí sleduje finalistova maminka Jana Borkovcová. Poptali jsme se, co na údajný románek říká!

Petr Borkovec přišel do SuperStar 2018 jako obyčejný kluk z dalekého Jablunkova, kterému nikdo nedával moc šancí. Nakonec to dotáhl až do jednoho z posledních finále a fanynky mu začaly padat k nohám. Osmnáctiletý zpěvák si přesto vybral náruč Kataríny Knechtové.

Alespoň to vyplývá z jejich slov, kde si navzájem vyznávají jistou náklonnost. „Jsem prostě zamilovaný,“ napsal nedávno Borkovec na Instagram. A reakce Knechtové na sebe nenechala dlouho čekat. „Uvidíme, jak se to všechno vyvine,“ vyjádřila se slovenská zpěvačka.

Jenomže Katarínu a Petra dělí propastných 19 let a všichni jejich údajné vzplanutí nevnímají jako normální věc. Do zástupu lidí, kteří je odsuzují, se zařadila i jeho maminka Jana Borkovcová. Podle paní z blízkého sousedství rodinky, jejíž slova se eXtra.cz podařilo získat, nemá ze zájmu Knechtové o Petra vůbec radost.

„Po městě se povídá, že maminka Petra je nešťastná z údajného vztahu s porotkyní SuperStar Katarínou Knechtovou. Nelíbí se jí, že by její syn měl mít poměr s o tolik starší ženou. Na to tady nejsme zvyklí. Vždyť by mohla být jeho matka. Řekla, že by ho měla nechat být. Skoro to vypadá, že to neustojí,“ svěřila žena ze slezského maloměsta.

Otázkou zůstává, jak se k postoji maminky postaví samotný Petr Borkovec. Lásce neporučíš, ale na druhou stranu není možné dopustit zpřetrhání rodinných vazeb!

Související články

Další články