Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Maminka (49) Lucie se rozpovídala o zeťovi Bohušovi pro eXtra.cz: Začátek byl hodně složitý...

Svatba Bohuše Matuše a Lucie Palkaninové: Maminka nevěsty promluvila o začátcích vztahu
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 23 fotografií
exkluzivně

Zpěvák Bohuš Matuš (47) a Lucie Palkaninová (18) si řekli "ano" na krásném místě zvaném Krtkův svět v Praze. Obřad se měl konat od 14 hodin, ale kvůli lijáku se muselo čekat. Nakonec všechno dobře dopadlo a všichni svatebčané doufají, že novomanželům déšť přinese štěstí. Kromě nejbližších přátel samozřejmě na svatbě nechyběli ani rodiče nevěsty a ženicha. Maminka Lucie poskytla redakci eXtra.cz exkluzivní rozhovor, ve kterém popsala první dojmy ze svatby své dcery. 

Zpěvák Bohuš Matuš se konečně dočkal. Jeho životní láska Lucie Palkaninová se včerejším dnem stala plnoletou, a tak si partneři mohli říci "ano".

Na svatbě byla jen hrstka nejbližších přátel a rodina. Zatímco zpěvákovi šel za svědka hudební producent František Janeček, Lucie si za svědkyni zvolila operní a muzikálovou zpěvačku Moniku Sommerovou.

Na svatební hostině byla doslova nepřehlédnutelná maminka nevěsty, které to velmi slušelo. Navíc jak se říká, pokud chce chlap vědět, jak bude vypadat jeho žena, až bude starší, má se podívat na její matku.

V tomhle ohledu může být Bohuš Matuš zcela klidný, protože maminka Lucie je skutečně krásná žena a už je jasné, po kom Lucie zdědila půvab.

První rok byl těžký, myslela jsem si, že je to jen vzplanutí

Maminka Lucie se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, jaké byly její první pocity, když jí dcera oznámila, že randi s o třicet let starším mužem.

"První rok byl velmi těžký, protože to byl šok, a hlavně také kvůli bulvární smršti. Poznala jsem ale za tu dobu, že Bohuš je velmi pozorný a hodný partner. Došlo mi, že má Lucii opravdu rád a snesl by jí modré z nebe," vysvětluje.

"Každá máma se musí smířit s partnerem své dcery. Pak samozřejmě přišlo těhotenství, a když jsem viděla, jak se těší, jak se stará, tak jsem si řekla, že ano, do budoucna bude věkový rozdíl velký, ale v dnešní době..," řekla eXtra.cz.

"Bohuš má zodpovědnost, a to se mi strašně líbí. Chová se velmi galantně. Bohuš má rád lidi, svou práci miluje a je schopen odpouštět. Když to beru z pohledu vztahu k dceři, tak jakého lepšího partnera si může přát, než toho, který jí miluje?" pokračuje maminka.

Nevěděla jsem, jestli to myslí Bohuš vážně

"Já jsem tomu vztahu nevěřila. Neznala jsem Bohuše. Nevěděla jsem, jestli to myslí vážně. Půl roku se scházeli přátelsky. Myslela jsem si, že to bude spíš takové vzplanutí. Musím si přiznat, že zpočátku jsem byla velmi opatrná," dodává.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy