Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Maminka (39) před pár měsíci beze stopy zmizela! Její manžel je agresor, hlásí příbuzný

Zdroj: Find May/Maya Millete
PÁTRÁNÍ
Příběh, ze kterého mrazí. Už to jsou čtyři měsíce, co zmizela devětatřicetiletá matka tří dětí Maya „May“ Millete. Po ženě je vyhlášeno pátrání, kterého se účastní nejen policisté, ale i dobrovolníci. Akce je však zatím marná... Sama žena měla svým nejbližším před zmizením říct, že kdyby se jí něco stalo, bude za tím její muž Larry.

Devětatřicetiletá Maya zmizela týden po Novém roce a nenechala za sebou jedinou stopu. Milující maminka tří dětí byla naposledy viděna ve svém kalifornském domě v Chula Vista. V den svého zmizení se měla sejít s rozvodovým právníkem, na schůzku ale nedorazila. "Podle rozvodového právníka chtěla nejprve oslavit dceřiny narozeniny," uvádí Daily Mail citaci sestry zmizelé, Maricris.

Maya měla mít s manželem Larrym problémy ve vztahu. Fox News informuje, že dle Richarda Drouailleta, manžela Maricris, měly strasti v manželství trvat už více než rok. Richard uvádí, že Larry byl v partnerství spíš agresor a snažil se je s Maricris dostat na svou stranu.

Jen pár dní před záhadným zmizením měli manželé Maya a Larry vyrazit kempovat. Maya se bála, svěřila se sestře a jejímu manželovi, že jí Larry ublíží. "Když jsme se potkali, hádali se a pak se zase dali dohromady. Tak to bylo poslední rok," řekla Maricris a Richard potvrdil, že se partneři velmi hádali, bylo to až nepříjemné. "Bylo to divné, poněvadž se Larry choval jinak. Nechoval se jako Larry. Choval se prostě jinak," řekl Richard s tím, že ho měl loni v létě Larry zkontaktovat a prosit o radu do manželství. "Byl zoufalý: Musíš mě poslouchat! Je to její chyba, je to její chyba," ocitoval telefonní hovor.

Blízcí také měli dostat zvláštní obrázky, na kterých byla fotografie May s kapkami krve a čtyřmi svíčkami. Manžel Larry už přestal spolupracovat s policií a sehnal si právníka. Vyšetřovatelé však zatím nikoho z jejího zmizení nepodezřívají. Po Maye kromě policistů pátrají i dobrovolníci. Na Facebooku je i skupina, která se věnuje zmizelé matce tří dětí.

Související články

Další články