Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Maminka (†31) zemřela kvůli operaci hrudníku: Doktory obelhala močí 10leté dcery

Maminka (†31) zemřela kvůli operaci hrudníku: Doktory obelhala močí 10leté dcery
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Tragická smrt
Byla tak zoufalá z nepěkného poprsí, že kvůli plastické operaci riskovala život. Taťána Proninovová (†31) od narození trpěla chronickým onemocněním ledvin, takže ji lékaři odmítali přijmout. Nakonec vymyslela šílený plán a podstrčila jim moč své mladinké dcery (10). Skončilo to strašlivou tragédií...

Od dětství trpěla mindrákem z nedokonalého poprsí, operovat ji ale nemohli kvůli chronickému onemocnění ledvin. Taťána Proninovová (†31) z Ruska už byla zoufalá natolik, že se neohlížela nalevo ani napravo.

Krátce po narození syna vymyslela, jak lékaře obalamutit. Dala jim moč své 10leté dcery, aby zatajila svůj skutečný zdravotní stav. Tenhle risk se jí krutě nevyplatil!

Taťána podstoupila plastickou operaci, radovat se z perfektního hrudníku však mohla jen pár dní. Postihl ji zánět mozku a minulý týden, pouhý měsíc po zákroku, zemřela. Nejšílenější je, že její manžel o všem věděl a nikoho na strašlivé riziko neupozornil.

Oba byli totiž přesvědčení, že se nemůže nic stát. "Dlouhé roky se vůbec nemusela léčit, protože neměla s nemocí žádné problémy," řekl muž britskému portálu mirror.co.uk.

Jejich nezodpovědnost je nepochopitelná. Dcera a několikaměsíční chlapeček přišli o maminku a vdovec na ně zůstal úplně sám.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy