Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mami, zapíchni se dýkou! Grázl ze Sokolovska roky mučil matku

teror
Dnes třiadvacetiletý mladík týral svoji matku od svých patnácti. Mučil ji především psychicky a to častými nadávkami a ponižováním. Osmileté trápení pro sedmapadesátiletou ženu nyní skončilo. Její tyranský syn skončil za mřížemi.

Za dveřmi bytu v Kraslicích na Sokolovsku zažívala matka tyranského syna doslova peklo. Psychické týrání musela od svého syna snášet už od roku 2011.

„Žena musela během těch let vytrpět mnoho slovních urážek a výhrůžek. Záminky k týrání měl její syn různé, například nebyl spokojen s chodem domácnosti. Agresivní chování v muži vyvolala například situace, kdy mu matka nechtěla dát peníze, to jí potom vyhrožoval fyzickým napadením a smrtí,“ sdělila serveru Idnes.cz krajská policejní mluvčí Soňa Podlahová.

Hádky a vyhrožování bylo v jejich bytě na denním pořádku. Došlo to až do bodu, kdy se matka syna raději zeptala, jestli může uklidit a uvařit, aby ho nerušila. Přitom sám tyran nic nedělal, do práce nechodil a byl finančně závislý na své matce. Za to se jé několikrát ptal, aby řekla jediný důvod, proč by ji neměl zabít.

V pondělí se situace vyhrotila natolik, že muž vytáhl na matku dýku a píchal ji špičkou do krku.

„Po nějaké době svou matku nutil, aby si ublížila sama, což odmítla. Svého jednání následně zanechal a odešel k její peněžence, ze které si vzal 10 tisíc korun. Žena v tu chvíli využila situace, kdy se nacházela blízko vchodových dveří, a z bytu utekla,“ sdělila mluvčí.

To už si žena nenechala líbit a rozběhla se k sousedovi, od kterého zavolala policii. „Sokolovští kriminalisté muže obvinili z vydírání a týrání osoby žijící ve společné domácnosti, za což mu hrozí až osmileté vězení. Soudce ho poslal do vazby,“ uzavřela Podlahová.

Související články

Další články