Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mami, zapíchni se dýkou! Grázl ze Sokolovska roky mučil matku

Zdroj: pixabay
teror
Dnes třiadvacetiletý mladík týral svoji matku od svých patnácti. Mučil ji především psychicky a to častými nadávkami a ponižováním. Osmileté trápení pro sedmapadesátiletou ženu nyní skončilo. Její tyranský syn skončil za mřížemi.

Za dveřmi bytu v Kraslicích na Sokolovsku zažívala matka tyranského syna doslova peklo. Psychické týrání musela od svého syna snášet už od roku 2011.

„Žena musela během těch let vytrpět mnoho slovních urážek a výhrůžek. Záminky k týrání měl její syn různé, například nebyl spokojen s chodem domácnosti. Agresivní chování v muži vyvolala například situace, kdy mu matka nechtěla dát peníze, to jí potom vyhrožoval fyzickým napadením a smrtí,“ sdělila serveru Idnes.cz krajská policejní mluvčí Soňa Podlahová.

Hádky a vyhrožování bylo v jejich bytě na denním pořádku. Došlo to až do bodu, kdy se matka syna raději zeptala, jestli může uklidit a uvařit, aby ho nerušila. Přitom sám tyran nic nedělal, do práce nechodil a byl finančně závislý na své matce. Za to se jé několikrát ptal, aby řekla jediný důvod, proč by ji neměl zabít.

V pondělí se situace vyhrotila natolik, že muž vytáhl na matku dýku a píchal ji špičkou do krku.

„Po nějaké době svou matku nutil, aby si ublížila sama, což odmítla. Svého jednání následně zanechal a odešel k její peněžence, ze které si vzal 10 tisíc korun. Žena v tu chvíli využila situace, kdy se nacházela blízko vchodových dveří, a z bytu utekla,“ sdělila mluvčí.

To už si žena nenechala líbit a rozběhla se k sousedovi, od kterého zavolala policii. „Sokolovští kriminalisté muže obvinili z vydírání a týrání osoby žijící ve společné domácnosti, za což mu hrozí až osmileté vězení. Soudce ho poslal do vazby,“ uzavřela Podlahová.

Související články

Další články