Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

„Mami, já jsem holčička,“ řekl chlapec (10) mamince. Nyní patří mezi nejmladší transsexuály na světě!

Chlapec se cítil být více dívkou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Desetiletý chlapec z městečka Durham v Anglii oznámil před rokem mamince Rachel Armstrong (38), že se cítí být více holčičkou. Odhodlal se k tomu, když viděl v televizi reality show, ve které měl na sobě muž ženské šaty. Pro maminku to ale nebylo velké překvapení. Od svých tří bratrů se hodně lišil, a navíc si na hlavu dával ručník, protože chtěl mít dlouhé vlasy.

Zoe (10), dříve známá jako chlapec Sam, patří mezi jedny z nejmladších transsexuálů. Když Sam oznámil v devíti letech své matce, že se cítí být více holčičkou, nebyla vůbec překvapená. Od svých tří bratrů se hodně lišil, miloval růžovou a na hlavě nosil ručník, který měl představovat vlasy. Ke svému přiznání se odhodlal, když se díval na talentovou show, kde byl muž převlečený za ženu. Nyní patří mezi nejmladší transsexuály na světě. Na případ upozornil portál Mirror.co.uk.

Když to Rachel zjistila, začala okamžitě jednat. Hned zavolala do školy, že v pondělí přijde místo Sama do školy Zoe a bude mít na sobě dívčí šaty. Chlapec se cítí být dívkou a rodina mu v tom za žádnou cenu nechce bránit. Teď sledují jeho chování a vývoj a plánují mu dávat léky na pozastavení jeho puberty. Navíc matka zvažuje, že mu bude podávat i ženské hormony.

„Abych byla upřímná, vůbec mě to nepřekvapilo. Vždycky byl spíše holčičí. První, co jsme museli udělat, bylo nakoupit holčičí věci a oslovovat ho holčičím jménem,“ řekla Rachel. „Mám samé syny a on nikdy nebyl jako oni. Vždycky se lišil,“ dodala pro portál Mirror.co.uk.

Související články

Další články