Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máme opět prvenství! V Česku se staví největší zimní parádička! Jak bude pohřebiště pro freeskiery vypadat?

Takhle se staví největší skok!
Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Excelent Soldiers začíná již zítra! Právě ve čtvrtek bude poprvé zdolán největší skok ve střední Evropě, kdy nejlepší světoví freeskieři začnou trénovat na velký závod!

Celkem 10 děl musí po dobu 4 dnů hrnout nespočet sněhu na svah! To, co vzniká právě teď v Deštném v Orlických horách, bude jistým hrobem nebo naopak absolutní špičkou ledovce slávy pro mnohé freeskiery.

Právě zde od 5. do 7. máte možnost potkat nejlepší světové freeskiery, kteří se do českých hor přijeli utkat o prvenství! Takže o co vlastně jde? Přes 10 000 m3 sněhu je potřeba, aby se mohl postavit ten nejbrutálnější skok, 120 hodin práce, dělo, rolby, lopaty a šikovné lidské ručičky. Jako v každém sportu, který je založen na free lidech a tak trochu srdcařích a trochu alternativním přístupu k životu, lidé tu makají dnem a nocí, aby vše bylo tak, jak má být!

Rampa done, teď už jen party atmosféra a vy! Nesmíte u toho chybět, neboť ani my nebudeme chybět! Z celé akce vám přineseme life reportáž, neboť jako mediální partneři nesmíme chybět na svahu! See ya na válečném poli Excelent Soldiers!

Související články

Další články