Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Máme nového Jágra, je mu pouhých devatenáct let a během jednoho zápasu v NHL vstřelil čtyři góly. Tomáši Hertle, bacha na zlatokopky!

Je mu teprve devatenáct let a už svými výkony přepisuje historii NHL. Obrovská česká hokejová naděje Tomáš Hertl (19) vstřelil během jednoho zápasu neuvěřitelné čtyři góly, což se hráči v jeho věku podařilo naposledy v roce 1988.

Hertl je útočníkem týmu San Jose Sharks a po zápase, kdy i díky jeho gólům porazili New York Rangers 9:2, byl zaslouženě vyhlášen nejlepším hráčem zápasu a v tabulce nejlepších hráčů je na prvním místě. S šesti góly a jednou asistencí za sebou nechal i legendu Alexandera Ovečkina.

Mladý talent má našlápnuto k tomu, aby se stal stejně obdivovaným a dobrým hráčem, jako je Jaromír Jágr (41). Má to samozřejmě i svá úskalí. Na mladíčka už si jistě brousí zuby všechny zlatokopky z celé České republiky, některé už si možná balí kufry do Ameriky.

Hertl bude skvělá partie a musí si dát pozor, aby při své mladické naivitě nepadnul do spárů nějaké odbarvené harcovnice z Kozičky, která ho bude skutečně milovat pro to, jaké má konto.

Související články

Další články