Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Máme ji stále před očima: Marek Výborný vysvětlil, co se stalo jeho ženě Markétě

Máme ji stále před očima: Marek Výborný vysvětlil, co se stalo jeho ženě Markétě
Zdroj: Facebook
neštěstí
Šéf lidovců Marek Výborný (43) prožívá nejtěžší životní období. V pondělí ho navždy opustila jeho milovaná žena a maminka 3 dětí Markéta. Smutnou zprávu oznámil na sociální síti. Nejen politici, ale i občané mu vyjadřují podporu a soucit. Možná i proto se rozhodl veřejnosti sdělit, co se vlastně jeho manželce stalo.

V pondělí ráno zemřela manželka šéfa lidovců Marka Výborného. Maminka 3 dětí byla nalezena u sebe doma, kde se ji snažila masáží srdce přivést zpět k životu šestnáctiletá dcera Amálka. O smutné události informoval na svém Facebooku sám Výborný, který se nyní znovu ozval, aby veřejnosti poděkoval za slova plná podpory a soucitu.

„Děkujeme Vám za stovky slov podpory a vyjádření soucitu. Ač nás to moc bolí, tak si toho moc vážíme. Milovanou Marky a mamku máme stále před očima a víme, že teď už v ní máme mocnou přímluvkyni v nebi. I ona nám pomůže tu bolest překonat,“ uvedl šéf lidovců na sociální síti.

Marek Výborný vyzval všechny, kteří se chtějí s jeho milovanou Markétou rozloučit, aby jí přišli vzdát hold na pohřeb. „Kdo byste se chtěl s ní přijít rozloučit a spolu s námi poděkovat za dar jejího života a vše, co nejen pro nás udělala, tak můžete v sobotu v 10:00 v kostele sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci. S nadějí a vírou ve shledání ji svěříme Pánu,“ napsal politik.

Výborný se rozhodl, že vysvětlí, co se vlastně stalo. „Zemřela na zcela skrytou vrozenou vadu srdce, která se v jejím případě do poslední chvíle nijak předem neprojevovala a je bohužel neléčitelná. Bohužel by jí nepomohl ani okamžitý zásah lékaře (pro znalé ze zprávy Pardubické nemocnice: pravostranné srdeční selhání při arytmogenní kardiomyopatii),“ dodal u fotky, která je posledním rodinným snímkem, na němž spolu s ním a s Markétou stojí i jejich 3 děti, Amálka, Míša a Vendelín.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy