Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máme fotku prvního milostného polibku ve Farmáři: Zrzavá Saša se vášnivě přitiskla na vlasatého hastrmana Pavla!

Došlo nakonec večer i na vášnivé splynutí nejen úst, ale i dvou
nažhavených těl?
Zdroj: FTV Prima

Tak konečně došlo k tomu, na co čekali všichni tvůrci, diváci i účastníci reality show Farmář hledá ženu. První vážně míněný polibek! Došlo k němu mezi dvojicí Saša – Pavel nedlouho poté, co zrzka svého agroidola ráno vzbudila a prozradila mu, že pro něj připravila lívanečky.

Pavel však v tu chvíli ještě netušil, co pro jejich získání bude muset splnit. Jeho rázná nápadnice mu totiž nalinkovala den do poslední minuty: vykydání u koní a u králíků, úklid sena – a to nejdůležitější: výroba chybějících schodů. „Zjistila, co na mě platí. Já se nemůžu bránit. Udělá hezký oči – a je to,“ říká okouzlený vlasatec. Poté, co si odbyl všechny povinnosti, se mu dostalo nejen lívanců, ale i jiné sladké odměny: prvního oficiálního milostného polibku před kamerami.

Následovalo vzájemné osahávání v trávě a možná i něco víc… Kam se až Pavlovy nenechavé ruce dostaly, to se dozvíme už zanedlouho – farmář sice vypadá, že neumí do pěti napočítat, ale děti dělat určitě umí.

Související články

Další články