Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mamánek Pája z show MasterChef 2020: Psa bych nejedl. A řeknu vám, co si myslím o pizze s ananasem

Pavel Švec vypadal minulý týden.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor
Pavel Švec se až do minulé středy pral o post MasterChefa. I přesto, že patří mezi výborné kuchaře, na další postup to nestačilo. Pája neskrýval zklamání z vyřazení, ale život musí jít dál. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz mimo jiné prozradil, co je jeho životním snem a jaký má názor na ananas na pizze.

Pavel Švec přezdívaný Pája minulý týden vypadl z kulinářské show MasterChef. Několikrát se stal kapitánem, naposledy při venkovské výzvě, kterou však projel. Pája se coby kapitán moc neosvědčil a jeho dovednosti nestačily na postup.

V rozhovoru pro eXtra.cz vypadlý soutěžící prozradil, na jakém jídle si nejvíce pochutná a co nemůže ani vidět. "Moje nejoblíbenější jídlo je dršťková a vánoční rybí polévka. Naopak vědomě bych nikdy nesnědl maso ze psa nebo hmyz. Co se týče nejzajímavějšího pokrmu, který jsem kdy jedl, tak to bude patrně žralok," svěřil se Pája.

Pavel se nevyhnul ani otázce, co si myslí o ananase na pizze, který je předmětem nekonečných hádek lidí nejenom na sociálních sítích. "Podle mě ananas na pizzu nepatří, ale je to chutné," odpověděl chytře Pavel.

Soutěžící Pavel to měl s popularitou u lidí tak půl na půl. U některých byl velkým oblíbencem a další ho měli za mamánka. On sám má ale o životě jasno. "Mým největším životním snem je zdraví a štěstí celé rodiny. A také zděděná zahradní kuchyň s pecí, grilem, udírnou a plotýnkovým sporákem na dřevo."

Pavel se svěřil také s tím, že v dětství nebyl žádný svatoušek. "Byl jsem rošťák, ale věřím v pánbíčka už od dětství, kdy mi to rodiči bylo neustále připomínáno." A co dělá Pavel ve svém volném čase? "Nejraději mám filmy od Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka."

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy