Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mamánek Pája z MasterChefa bude podruhé otcem: S přítelkyní se pochlubili ultrazvukem

Mamánek Pája z MasterChefa bude podruhé otcem: S přítelkyní se pochlubili ultrazvukem
Zdroj: TV Nova/archiv Pavla Švece
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Pavel Švec, který jako poslední před letní pauzou opustil kuchyni show MasterChef, se stane podruhé otcem. Kuchař, kterému nikdo neřekne jinak než mamánek, se s přítelkyní pochlubil ultrazvukem. Kristýna mu přitom v březnu přivedla na svět první dcerku Viktorku, druhé dítě tak bude jen o 14 měsíců mladší.

Bývalý soutěžící show MasterChef Česko 2020 Pavel Švec, kterému většina fanoušků soutěže přezdívá mamánek, se na svých sociálních sítích pochlubil radostnou novinkou. Jen pár měsíců poté, co na svět přišla jeho první dcera Viktorka, je jeho přítelkyně Kristýna znovu těhotná.

Fanouškům se Pája pochlubil i termínem porodu. „A je tady novinka. Květen pro nás bude opravdový měsíc lásky,“ napsal kuchař k rozkošným snímkům. Na jednom z nich drží s usměvavou partnerkou Kristýnou snímek z ultrazvuku.

Už před časem Pavel prohlásil, že by si přál mít celkem 5 dětí. Na to se ale jeho Kristýnka, která v březnu porodila, moc netvářila. „Souhlasím, ale myslím, že do toho určitě nepůjdeme hned,“ řekla tehdy. Zdá se ale, že obrátila, druhé miminko je už na cestě.

Kritika

Pája byl po Pavlíně asi nejméně oblíbený. Zpočátku vystupoval až moc sebevědomě a arogantně. Během soutěže si však několikrát sáhl na dno a získal tolik potřebnou pokoru. Doma měl tou dobou hlavní oporu právě v partnerce a také v mamince, na kterou nedá dopustit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy