Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Máma tě chce zabít, řvali na pětileté dítě antivaxeři. Na případ reaguje i Etzler

Tomáš Etzler o antivaxerech: Agresivní primitivové, kteří útočí na matky s dětmi
Zdroj: Profimedia
Covid-19

Na hrozný případ lidské ignorance upozornil novinář Tomáš Etzler (58), bratr herce Miroslava Etzlera (56). Ten na sociálních sítích sdílel příběh ženy, na kterou antixaxeři na Letné pořvávali, že chce své pětileté dítě zabít a že je z gestapa. Ta se přitom šla pouze testovat.

Máma tě chce zabít

"Byla jsem na testech C. Nejblíž máme Letnou. Tam mají sraz antivaxeři, Vandas a Adam B. Bartoš. Skupina provokuje u testů, v čele s paní s cepem, mužem s kamerou a opilcem s pivem a žlutou hvězdou. Na moje vyděšené pětileté dítě řval ten vožralej, že ho máma chce zabít, že jsme gestapo, bránili vstupu. Nevěděla jsem si rady. Volala jsem 158, první se mě tam zeptali: A co jste jim provedla? Nakonec přijeli."

Tak shrnula svůj hrůzný zážitek Tereza Šídlová, která se se svým dítětem šla nechat otestovat. O svůj příběh se podělila na sociálních sítích a odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Na její příspěvek zareagoval i novinář Tomáš Etzler, bratr herce Miroslava Etzlera, který se aktuálně s covidem léčí.

Antivaxeři? Prý agresivní primitivové

"Antivaxeři v kostce. Agresivní primitivové, kteří útočí na matky s malými dětmi. Přesně tyhle gaunery propaguje, podporuje a obhajuje ta manipulativní tetka z Mohelnice Jana Zwyrtek Hamplová. Policie České republiky musí dělat víc, aby před podobnými odpovědné lidi v testovacích stanicích chránila," vyjádřil se k celému politováníhodnému případu.

Jana Hamplová je česká advokátka, která se stala jednou z hlavních tváří působících ve sporech s vládou proti covidovým opatřením.

Související články

Další články