Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

„Mama“ střih ji už omrzel. Chtěla jsem vypadat zase jako Beyoncé, říká Jasmina o novém účesu

+ Dalších 14 fotografií
změna
Jasmina (30) dala sbohem svému „mama looku“ a už je z ní zase sexy dračice. Před pár dny si novopečená maminka posteskla, že jí dlouhé vlasy chybí. Neuběhlo ani čtyřiadvacet hodin a Jasmina se už pyšní dlouhou hnědou hřívou. Líbí se vám její proměna?

Jasmina podle všeho nemá ráda nudu, a to ani v případě svých vlasů. Krátce před porodem si nechala vlasy zkrátit a zesvětlit. Sama tomuto účesu říkala „mama střih“, avšak dlouho jí nadšení z kratších vlasů nevydrželo. O své touze vypadat znovu jako Beyoncé řekla svému kamarádovi – kadeřníkovi a za pár hodin byla z Jasminy opět sexy diva, jakou byla před tím, než otěhotněla.

„Dlouhé vlasy, chybíte mi! Tento ‚mama‘ střih, jak jsem si ho sama nazvala, je k nezaplacení… ale tak moc mi chybí udělat si cop a někoho s ním ‚nenápadně‘ plesknout, když se otočím, udělat si velké vlny a hrát si na Beyoncé před ventilátorem…“ posteskla si maminka malého Sanela.

Jasmina se před nedávnem také svěřila, že ji trápí bříško, které jí po císařském řezu ještě zůstalo. Podle rad jejích fanynek si bude muset ještě na ploché břicho počkat. Proč tedy ze sebe neudělat sexy divu alespoň díky dlouhým kadeřím, když je ta možnost? Manželka rappera Rytmuse (42) si nemůže prodlužování vlasů vynachválit.

„Je fantastické, že se mi vlasy prodlužováním absolutně nijak nezničily. A to opravdu vážně. Vždy, když jsme je dali dolů, moje byly stejně husté. A právě proto mám radost, že se doba i v tomto směru posunula dopředu a že se můžeme takto ‚měnit‘,“ poděkovala Jasmina vymoženostem dnešní doby.

Mohlo by vás zajímat

Další články