Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Máma na tahu: Kristýna Leichtová vyměnila bryndák za hříšný dekolt a všem spadla brada

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
34. narozeniny
Kristýna Leichtová patří mezi naše nejpůvabnější herečky a dnes slaví 34. narozeniny. Při pohledu na herečku, která se nedávno stala čerstvou maminkou, byste jen stěží hádali, že už jí je přes třicet. Kristýna se plně věnuje rodině a malé Dorotce, ale před pár dny udělala výjimku a vyrazila na premiéru filmu Nabarvené ptáče a všem vyrazila svým modelem dech.

Kristýna Leichtová se zapsala nesmazatelně do podvědomí diváků jako Iva Pacovská ze sitcomu Comeback. V současné době se ale plně věnuje rodině a své prvorozené dceři Dorotce. Herečka ale udělala výjimku a před pár dny se ukázala na veřejnosti.

Premiéru filmu Nabarvené ptáče si zkrátka nemohla nechat ujít a náležitě se na ni vymódila. Jakmile se Leichtová ukázala ve dveřích, tak všem okamžitě spadly brady. Nejenom že po porodu vypadá opravdu perfektně, ale navíc zvolila skvěle padnoucí šaty, které podtrhly její přednosti.

Hereččin výstřih byl skutečně nepřehlédnutelný a Leichtová vše sladila do posledního detailu. Kristýna dnes slaví své čtyřiatřicáté narozeniny, ale všichni musí uznat, že vypadá na solidních osmadvacet.

Nedávno se navíc herečka svěřila s tím, že přestat kojit bylo pro ni psychicky náročnější než celý porod. "Za sebe musím říct, ze přestat kojit byl pro mě daleko větší psychický zásah než celý těhotenství a šestinedělí dohromady! Ale co nadělám, miminko si samo řekne, co je pro něj nejlepší,“ nechala se slyšet Kristýna Leichtová.

Související články

Další články