Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Máma mrtvého Tadeáška: Lhala, že jí ho unesli, kdo zaplatil pátrání, když zatížila dítě kameny

Zdroj: eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Tadeášek
Tělo mrtvého Tadeáška bylo nalezeno už v průběhu května. Z jeho smrti všichni viní chlapcovu matku Veroniku Z. Ta nejprve na policii volala s tím, že jí dítě někdo unesl. Do akce se zapojilo mnoho policistů, dobrovolníků a také vrtulník. Později vyplavalo na povrch, že si Veronika celý příběh o únosu vymyslela. Jenže kdo tedy zaplatil celou tu zbytečnou pátrací akci? Policie mlží a nechce nic říct.

Uplakaná matka Veronika Z. se koncem května obrátila na policii s tím, že jí někdo unesl syna i s kočárkem. Vyprávěla, že usnula v parku, a když se vzbudila, malý Tadeáš byl pryč.

Rozsáhlá pátrací akce

Na Mělnicku okamžitě začala rozsáhlá pátrací akce. Po čtyřměsíčním Tadeášovi pátrala nejen policie a dobrovolníci, ale i vrtulník. Netrvalo dlouho a ukázalo se, kde je pravda.

Zrůdná matka si příběh o únosu vymyslela. Chlapcovo tělo bylo později nalezeno v řece. „Mohu potvrdit, že dítě bylo nalezeno v řece, zatížené kamením. Podle matčiných slov jí dítě z neznámých důvodů zemřelo. Kriminalistům následně označila místo, kde se tělíčka a kočárku zbavila,“ uvedla mluvčí mělnické policie Markéta Johnová pro naši redakci s tím, že v řece byl nalezen i kočárek.

Policie mlží

Nejenže v případu dosud nepadlo žádné obvinění a Veronika si dál vesele běhá na svobodě, policie ale ani nechce říci, komu byla rozsáhlá pátrací akce naúčtována. „Vzhledem k probíhajícímu šetření se nebudeme k případu nikterak vyjadřovat,“ odpověděla policie stroze na naši otázku.

Související články

Další články