Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Máma je šikovná holka: Radka Třeštíková se po StarDance dočkala té největší chvály

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 5 fotografií
postup
Sobotní vysílání StarDance 2019 bylo pořádně napínavé. Po verdiktech poroty, která byla na některé soutěžící skutečně ostrá, se spousta tanečníků bála, že na parket vstoupila naposled. Nakonec však soutěž opustila Tonya Graves (49) s Michalem Burešem. Velký strach o své místo v pořadu ale měla Radka Třeštíková (38), které postup do dalšího kola oznámili až jako jedné z posledních. Ta se od poroty sice nedočkala nejlepšího hodnocení, doma ale dostala tu největší pochvalu.

Třetí večer StarDance byl pro všechny účastníky nesmírně těžký. Slova některých porotců jim doslova zmrazila úsměv na tváři. Jedním ze soutěžních párů, které si poslechly pár nepříjemných vět, byli i Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský Zdeněk Chlopčík spisovatelku rozhodně nešetřil.

Nakonec o tom, kdo nepostoupí, rozhodlo hlasování diváků. Ti už v dalším kole nechtěli vidět Tonyu Graves a Michala Bureše Třeštíkové i jejímu partnerovi se velmi ulevilo. Jako největší náplast na duši po včerejších ostrých slovech poroty u Radky fungovala vlídná slova od jejích dětí.

„Ona neprohrála maminka,“ říká v roztomilém videu na Instagramu dcerka Třeštíkové. Syn nezůstal pozadu a mamince vysekl velkou poklonu. „Máma je šikovná holka,“ zaznělo z jeho úst, načež dal mámě pusu.

Takový balzám na duši Radka Třeštíková po sobotním večeru určitě potřebovala. Nyní už ji čeká příprava na příští sobotu, dva páry šly z kola ven a atmosféra houstne. Kdo by podle vás měl vypadnout jako další?

Související články

Další články