Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Máma je afektovaná pipina, prohlásila Ornella na vyhrocené oslavě. Reality show Štiky byla opět hysterie

Ornella se hádá s mámou.
Zdroj: reprofoto: TV Prima
+ Dalších 94 fotografií
GLOSA: Druhý díl reality show Štiky, pojednávající o soukromém životě rodiny Štiků a Koktů, se odehrával především na oslavě narozenin Michala Štiky, kam se celá rodina postupně trousila. Na konci „parádní“ párty ho kromě potupného dárku čekala hádka, ale to už u téhle famílie nikoho nepřekvapí. Pokračování pořadu se totiž odehrávalo v podobném duchu, v jakém byla i premiéra.

Druhý díl reality show Štiky začínal poměrně mírumilovně. Dojatý Štika popisuje, jak idylické bylo jejich šestadvacetileté manželství. Hrdě ukazoval fotografie tehdy mladé Moniky (45), než se do toho vložila ona sama a rozepře byly na světě. Po chvíli přiznala, že vztah byl dříve v pořádku. Naděje, se kterou díl začal, ale brzy skončila. Přípravy oslavy Michalových narozenin, kterou jsme mohli spatřit, totiž provázely komplikace, vytvořené převážně členy rodiny Štiků.

Zářivá byla obzvláště scénka, kdy se Charlottin přítel Ifko pokoušel rapovat u Moniky v autě cestou na oslavu, která ještě ani nenastala. Na té byla nejdříve hladová Ornella (25) s Josefem (61) a Quentinem. Ornella byla z prázdného žaludku značně nervózní, z čehož si Monika se svou grupou nic nedělala a zašla si v čas oslavy ještě na nehty. Michal byl i přes věčné čekání klasicky v pohodě. Zato starý Kokta vypadal, že bude vraždit. I přes dramatickou situaci se zdál druhý díl mírnější, alespoň do té doby, než Monika vstoupila do restaurace, kde se oslava odehrávala a opět vyvolávala konflikty. „Máma přišla do místnosti jako afektovaná pipina,“ prohlásila Ornella.

Monika se poté, co de facto vytočila samu sebe, sebrala a odešla z restaurace. Nezapomněla si přisoudit všechny zásluhy za to, že se Ornella po mediálním humbuku dala dohromady s Pepou. Celým dílem se táhlo, kdo má jaký mediální obraz a hodnoty jednotlivých darů. „Svého času jsem mohl svým ženám koupit všechno,“ prozradil zkrachovalý Kokta. Matka pluku se pak umíněně ke stolu vrátila a stále ještě zamilovaný Štika byl rád, a to i přesto, že dostal k narozeninám nafukovací pannu. Posléze mu ale otrnulo a nafukovací pannu vyhodil z okna.

Ke konci dílu nezapomněl Ifko vyznat své veliké dívce Charlottě lásku při lakování nehtů a Monika měla pro změnu vážnou promluvu s Michalem u lesa, kde si před kamerami pochopitelně musela nutně odskočit. Sdělila mu tam, že žádá o rozvod. A tentokrát oficiálně. Pokračování bylo i přes zásadní sdělení a Moničiny slzy daleko méně dramatické než první díl. No uvidíme, co nás ještě čeká…

Související články

Další články