„K mámě Jardy se donesly informace, že má nějaký bližší vztah s dalším reprezentantem Jiřím Sekáčem. Dost z toho zuřila a nechápe, o co té holce jde. Dokonce se měla dozvědět i to, že by měla blíž i k Petrovi Nedvědovi a Martinu Ručinskému. To už je na ni vážně moc a nechápe, s kým se to její syn spustil. Bojí se, že to není ještě všechno,“ prozradil nám hodně blízký zdroj rodiny Jágrových, jak se teď po provalení incidentu na Kladně vlastně mají.

Hokejista Jiří Sekáč se k celé aféře zatím nevyjádřil a taktně mlčí. Že by nechtěl prozradit, jak až blízko k Veronice měl? Přece jen podle informací nejen od Jardovy rodiny, ale i z mailů, co k nám přicházejí, měla mít bližší vztah se spoustou sportovců, než „náhodně“ potkala Jaromíra na Floridě.

Ale mama Džegr prostě doma nesnese, že by její budoucí snacha si měla přivydělávat po pofidérních klubech, ale ještě to zkoušet i na jiné sportovce? Tak to už je na hlavu Jágrovic rodiny vážně moc. Nechce ani slyšet takové výmluvy, že jsou s Jirkou jen kamarádi, chce chránit svého syna před spáry chtivé striptérské zlatokopky, ale už nemá sílu s ní mluvit z očí do očí o tom, s kým vším měla mít románek. Byla by prý nejradši, kdyby se hanbaté blondýny zbavil.

O tom, jaké pouto pojí Veroniku a Jirku Sekáče, se můžete dočíst ZDE.

A všechny fotky, které se k nám dostaly z německého strip klubu, si prohlédněte ZDE. Je opravdu na co koukat, Verunka není žádný stydlín.