Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Máma a táta byli vyřízení. Kvitová se znovu vrací ke krvavému útoku

+ Dalších 6 fotografií
Psal se prosinec 2016, když Petru Kvitovou v prostějovském bytě napadl nožem Radim Žondra. Za pořezání tenistky si útočník odpyká 11 let za mřížemi. Kvitová po téměř čtyřech letech promluvila o tom, jak strašlivé období snášela její rodina!

Kvitové hrozilo, že jí pořezaná ruka předčasně ukončí kariéru. To se nestalo, ale vzpomínat na období po prosinci 2016 je pro ni stále složité...

A nelehké chvíle tehdy prožívali i její příbuzní. „Táta je hodně citlivý, mamka to úplně nedává najevo, ale myslím si, že z toho byli oba hodně vyřízení. I moji dva bratři. A myslím, že celá rodina to brala hrozně těžce. Přeci jen jsem nejmladší dcera," svěřila Kvitová v pořadu KB Interview Martina Moravce na CNN Prima News

Zlepšilo se to po jejím návratu z nemocnice. "Zvládali to se mnou docela dobře, protože jsem byla naživu a u nich. To bylo v pořádku, ale ta bolavá ruka v dlaze nepřipomínala nic hezkého. Ale byla jsem u nich, takže si myslím, že potom už byli šťastní a už se jenom čekalo, jestli to zvládnu vrátit se k tenisu nebo ne. Ale byla jsem naživu a to si myslím, že jim potom stačilo,“ popsala tenistka.

Poznala pravé kamarády

Petra je přesvědčená, že tehdy se jí podařilo oddělit pravé přátele od těch falešných. „V té chvíli poznáte, kdo opravdu je na vaší straně a kdo vám pomáhá a kdo se otočí zády," řekla s tím, že všichni se jí snažili pomáhat, takže se v lidech, jimiž se obklopuje, nespletla.

Kvitovou před bezmála čtyřmi lety přepadl Radim Žondra Kromě toho, že jí málem zničil kariéru, si z prostějovského bytu odnesl 10 tisíc korun. Za mřížemi stráví 11 let.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy