Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Mám zhoubný nádor, čekají mě chemoterapie, přiznala Anna Slováčková

Anna Slováčková otevřeně promluvila na kameru. Půvab nezapřela...
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jsou to tři roky, které změnily velmi talentované herečce a zpěvačce Anně Slováčkové (24) život. Tehdy si na prsu nahmatala bulku. Lékaři jí diagnostikovali nezhoubný nádor. Jenže před třemi týdny se nešťastná situace zopakovala. Tentokrát byl ale verdikt lékařů jiný - horší. Aničce našli ve stejné oblasti nádor zhoubný. Redakci eXtra.cz popsala, co ji teď čeká.

Před třemi lety biopsie odhalila, že dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) má nezhoubný nádor. Nahmatala si na prsu dvě bulky... Situaci nepodcenila a byla pod pravidelnou lékařskou kontrolou. Před třemi týdny slyšela hodně smutný verdikt lékařů. "Našli mi zhoubný nádor," řekla eXtra.cz nadaná Anička.

"Nejsem v přímém ohrožení života. Lékaři začali okamžitě s léčbou. Před sebou mám chemoterapie a další věci... Nejspíš se to chirurgicky vyndá, ale to zatím přesně nevím. Vím jen to, že mě to nijak neuvazuje nedělat mou práci. Neruším své pracovní závazky, jedu ve stejném režimu jako předtím. Snažím se s tím vypořádat tak, že to vyléčím prací," řekla eXtra.cz Anička Slováčková s tím, že práci rozhodně nemá v plánu ani do budoucna rušit. "Miluji ji a je to to, co mi dodává sílu a naplňuje mě."

"O tom, že mám zhoubný nádor, vím tři týdny. Čeká mě koncert s kapelou 12. prosince v divadle Semafor a s Milanem Peroutkou dojíždíme tento rok Film Music Tour a jsou to pro mě závazky, které rozhodně dokončím," dodala pro eXtra.cz Anna Slováčková

Všichni unisono přejí Aničce, aby její léčba byla jen úspěšná a nevyskytly se žádné závažné komplikace

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy