Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Mám v břichu malou třešničku: Kristýna Schicková se pochlubila radostnou novinou

Se svým manželem čeká dalšího potomka.
Zdroj: Se souhlasem Kristýny Schickové
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství

Modelka Kristýna Schicková se na svém Instagramu pochlubila dalším přírůstkem do rodiny. "Už několik měsíců mi roste v bříšku další malá TŘEŠNIČKA," napsala k fotce z pláže, na které drží spolu se svým mužem Lukášem Třešňákem snímek z ultrazvuku. Schicková už má syna Eliota, který přišel na svět v březnu 2020.

Úžasnou novinu oznámila svým sledujícím na Instagramu modelka Kristýna Schicková. "Už několik měsíců mi roste v bříšku další malá TŘEŠNIČKA a za malou chvíli už tu bude s námi," napsala k fotografii v plavkách na tropické pláži, na které držela v ruce fotku z ultrazvuku.

Spolu s ní byl na fotografii i její manžel architekt Lukáš Třešňák, kterého si vzala za muže v roce 2019 a ve stejný rok i otěhotněla se svým prvním dítětem. Syna Elliota pak přivítali na světě v březnu 2020.

Krásná postava něco stojí

Půvabná modelka a sestra slavného fotbalisty Patrika Schicka v roce 2019 oznámila zásnuby se svým partnerem, architektem Lukášem Třešňákem, kterého si stejný rok vzala za muže a zanedlouho otěhotněla. Syna Elliota pak přivítali na světě v březnu 2020.

Kristýna se udržuje ve skvělé fyzické kondici. Svou postavu ale rozhodně nemá zadarmo. "Musím se přiznat, že opravdu moc ráda jím, ale zároveň i ráda cvičím. Vše je podle mého názoru věc nalezení správného balance, který se mi osvědčil. K dosažení krásné a pevné postavy ale nestačí pouze cvičit, velmi důležité je upravit si jídelníček. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že strava tvoří 70 % úspěchu. Za léta se mi velmi osvědčila metoda Intermittent fasting neboli metoda přerušovaného půstu," uvedla loni v rozhovoru pro eXtra.cz s detaily, jak běžně probíhá její den.

Budíček v 7 a zdravá snídaně

"Vstávám kolem 7. hodiny ranní, když Elliotek ještě spí. Po probuzení si dám teplou vodu s citronem a guaranou, nebo zelený čaj, pak následuje třicetiminutový běh, který mi vždy dodá skvělou energii a rozjede metabolismus. Teprve až pak začínám svůj den, navíc jsem ráda, že jsem pro své zdraví něco udělala. Pak si dám snídani, kterou je většinou jogurt s müsli nebo vajíčka na všechny možné způsoby. Oběd si dávám podle aktuální chuti a k večeři preferuji spíše lehčí jídla," popsala půvabná modelka.


Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy