Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Mám toho dost, proč mě trestáš, sdílí Slováčková: Mluví k mámě Dagmar Patrasové?

+ Dalších 12 fotografií

Dcera Dagmar Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) Anna Julie Slováčková (26) aktuálně neprožívá příliš pozitivní chvíle. Na to, že její rodiče přes média často rozpoutávají peklo ve svých osobních životech, si už zpěvačka zřejmě zvykla a podobným situacím se vyhýbá. Avšak poté, co její máma bourala a odmítla dechovou zkoušku, na svém Instagramu sdílela nepříliš pozitivní text ze své písně Zrcadla, kterým zřejmě naznačila, co se jí právě honí hlavou.

"V zrcadlech se stále skrývat. A říkat všem, že nic mi není. V zámku ze skla nejde dýchat. A čekat, že se něco změní. Nechci zase tváře střídat. To abys neviděl mý slzy. Mám strach lidem odpovídat. A říkat, co mě mrzí. Až se po mně budeš ptát. Sklo je rozbitý. Nechci dál všem lhát," zní hned na úvod na Instagramu Aničky Julie Slováčkové, jejíž rodiče jsou aktuálně v centru pozornosti všech médií, zejména pak maminka Dagmar Patrasová, která bourala a odmítla dechovou zkoušku. Následně byla spatřena a natočena, jak se potácí pražskými Vinohrady.

Mám toho dost, proč mě trestáš

Aničky zpověď přes její písničku Zrcadla dost pravděpodobně vystihla její myšlenky, které by aktuální rodinné situaci odpovídaly.

"Mám toho dost, proč dál mě trestáš. V sobě mám tvý druhý já. Stále tančím na horkých jehlách. Už nechci s tebou dál hrát. V dálce vidím zářit světla. Žádám o tvý vysvětlení. Kouř, co stoupá vzhůru k hvězdám. Dneska při nás stálo štěstí. S kontrolou svou brzdu hlídám. Závislosti neporazím. Každý den tvé střepy sbírám," zní dál.

Dagmar Patrasová bourala v den narozenin Felixe Slováčka

"Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45," uvedl pro Blesk tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk. Zprávu o nehodě jako první přinesl web Aktu.cz.

A kdyby náhodou ještě někdo pochyboval, jak na tom královna dětských srdcí byla, máme pro vás ve videu exkluzivní nahrávku jejího hlasu z pondělního podvečera pro eXtra.cz.

"Nemám zatím informace o tom, zda policie řidičce na místě zabavila řidičský průkaz. Takové oprávnění ale policie obecně má," doplnil pak pro naši redakci mluvčí strážců zákona. Objevilo se také video, v němž se Dáda po nehodě pohybuje ulicemi kolem své vily velmi nejistým krokem a nakonec před domovními dveřmi i upadne.

Zdroj videa eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy