Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Mám sbaleno, hlásí Gábina Soukalová: Prozradila, co všechno si veze k porodu

Gabriela Koukalová umí ze sebe udělat šmrncovní kočku.
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Koukalové
+ Další fotografie
Rozhovor

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (31) v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co si s sebou bere do porodnice. Odpověď vás překvapí, vypadá to totiž, jako by se budoucí maminka chystala spíš do posilovny.

"Poslední dny jsem pojala hodně pracovně, abych vyřešila veškeré resty a uzavřela věci, které jsem chtěla mít hotové, než se miminko narodí. Beru přicházející období jako nový začátek, a tak jsem si řekla, že je třeba staré věci uzavřít a přejít do nového období s čistou hlavou a novou energií," prozradila eXtra.cz česká biatlonová legenda Gabriela Soukalová. Připravuje se na cestu do porodnice a jak přiznala, balení nechala na poslední chvíli.

"Většinou nepatřím mezi lidi, kteří mají věci připravené s předstihem, a tak jsem balení věcí do porodnice řešila až dnes. Vyhledávání nezbytností na internetu mě tedy neminulo," doznala se Gábina. Nastávající maminky jsme se zeptali, co si s sebou na velký den připravila, a odpověď vás jistě překvapí. Vypadá to totiž, jako by se Gabča nechystala do nemocnice, ale do posilovny.

"Kromě potřebných dokumentů, dokladů, věcí na sebe, na miminko a hygienických potřeb jsem si připravila i svačinu v podobě energetické tyčinky, hroznového cukru a iontového nápoje. V důsledku toho zatím nemám pocit, že bych jela do porodnice, ale spíš na trénink do fitka. Doufám, že ten zážitek budu mít minimálně stejně rychle za sebou," pobavila nás Gábina. Navíc dodala, že obavy z bolesti vůbec neřeší, hlavu má plnou toho, že už brzy budou s partnerem Milošem Kadeřábkem (34) chovat v náručí novorozenou dceru.

"Místo na bolest se zatím soustředím na ten krásný pocit, který přijde, když tu naši malou poprvé uvidím. Až přijde bolest, tak to budu řešit, do té doby nemá smysl se tím zabývat," uzavřela Gábina.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy