Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Mám ráda luxus a exekutorům nedám ani korunu, říká Zuzana Plačková pro eXtra.cz: VIDEO

+ Dalších 6 fotografií
Instagramová hvězda, blogerka extra.cz a bývalá účastnice reality show Hotel Paradise promluvila v otevřeném rozhovoru o své minulosti, výdělcích i o tom, proč nehodlá zaplatit dlužnou částku kvůli které je na ni uvalená exekuce.

Zuzana Plačková (26) je jednou z nejvýraznějších tváří na Instagramu na území Česka a Slovenska. Má obrovskou základnu fanoušků a pro mnohé ženy je vzorem a idolem. V otevřeném rozhovoru pro eXtra.cz promluvila, kolik vydělává, proč nechce být jako dřív a také o dluzích.

Zuzana si díky Instagramu přijde na slušné peníze "Instagram mě v posledních dvou letech živí, pod 250 tisíc korun měsíčně nejdu," prozradila půvabná brunetka. I když vydělává obrovské peníze, má na krku exekutora a dokonce celkem vysoký dluh.

"Ano, dluh tam je, ale nehodlám ho zaplatit. Nebudu dávat tolik peněz někomu, kdo z toho pak vyrazí na luxusní dovolenou. Čekám na amnestii a následně nato chci všechny peníze věnovat rodinám, které to potřebují, rozhodně to nedám nějakému exekutorovi do kapsy, na to ať zapomene," přiznala Zuzana.

I když ji mnoho lidí vnímá pouze jako bývalou playmate a také účastnici kontroverzní reality show Hotel Paradise, Zuzana tvrdí, že tohle období, kdy jí bylo 20 let, je dávno za ní. "Nebaví mě už večírky, alkohol a podobné věci. Pracuji opravdu hodně a intenzivně celé dny, Instagram je práce na 24 hodin denně."

Související články

Další články