Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Mám pocit, že umřu, naříkala Denisa Šuralová před rokem: Krátce nato si začala s novým mužem

Denisa Šuralová je těhotná.
Zdroj: Instagram Denisa Šuralová/Archiv
+ Dalších 17 fotografií
vdova
Nevydržela sama ani rok. Vdova po tragicky zesnulém fotbalistovi Josefu Šuralovi (†28) nahradila prázdné místo ve svém srdci poměrně brzy. Jen pár měsíců potom, co její manžel a otec jejich dvou dcer zemřel, si našla křehká blondýnka náhradu. Podle webu Blesk.cz, který odkazuje na důvěryhodný zdroj z Denisina okolí, je vdova s novým partnerem dokonce těhotná.

Zesnulý fotbalový reprezentant, který zahynul před rokem v Turecku, by si jistě štěstí pro svou milovanou manželku přál. Možná by se ale i on divil, že jeho místo nahradil nový muž tak brzy.

Sama dlouho nevydržela

Denisa Šuralová nedodržela nepsané pravidlo, že by měla žena minimálně rok po smrti manžela zůstat sama. Její bolest byla zřejmě natolik silná, že se ji snažila přebít novou láskou. Jak uvádí Blesk.cz, blondýnka, která byla loni touto dobou snad nejsledovanější vdovou v republice, je v pokročilém stadiu těhotenství.

Bolestné loučení na Instagramu

Vdova po bývalém útočníkovi Sparty či Liberce se ještě krátce po Josefově smrti vypisovala ze své bolesti na Instagramu. "Člověk neví, co napsat... kus sebe jsem ztratila, když jsi za námi spěchal domů," popisovala své pocity Denisa před rokem. "Navždy si tě budu pamatovat jako milujícího manžela, tátu, syna i kamaráda. Nikdy jsi nebyl křivý ani podlý a vždy jsi se snažil být fér. Jsi nejlepší táta na světě, protože vím, že nás teď hlídáš tam někde zeshora," vzkázala manželovi do nebe.

"Život už nikdy nebude jako dřív a já mám pocit, že každou chvíli umřu. Ale vím, že ti to nesmím udělat, protože bys byl nešťastný... Musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč.... Miluji tě navždy, má lásko," zakončila pár dnů po smrti manžela srdceryvné loučení skrze profil, který už je nyní smazaný.

Lidé ji odsoudili

Veřejnost nemůže pochopit, že se Denisa ze Šuralovy smrti tak rychle oklepala. V diskuzi na Facebooku ji osočují z toho, že manžela až tak nemilovala a byla s ním jen pro peníze. "Nejvíc se mi líbilo, ze když ji zvali, aby přijela na odhalení sochy svého manžela, tak nepřiletěla. Ale na soud o peníze tady byla hned," napsala uživatelka Klára.

"Asi tam taková láska nebyla, když čeká už další dítě s jiným. Možná láska k penízkům byla silnější," vyjádřila svůj názor komentující Petra.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy