Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mám koronavirus, přiznal tajemník íránského ministra zdravotnictví: Na tiskovce se otíral

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 6 fotografií
video
Iradž Harírči, tajemník íránského ministra zdravotnictví, vystoupil v pondělí na tiskové konferenci, která se týkala koronaviru. Během celé tiskovky působil Iradž, že není v dobré zdravotní kondici a navíc se hrozně potil a neustále si otíral čelo kapesníkem. Hned druhý den přiznal, že je nakažen koronavirem. Oznámil to na videu pro agenturu FARS.

Tajemník íránského ministra zdravotnictví Iradž Harírči vystoupil v pondělí na tiskové konferenci, která se týkala šíření koronaviru Z videa z tiskovky je patrné, že se tajemník potýká se zdravotními problémy a nevypadá vůbec dobře.

Během celé doby si neustále otíral kapesníkem čelo, velmi se potil, kašlal a působil nemocně. Hned druhý den v úterý oznámil ve videu pro agenturu FARS, že trpí zákeřným koronavirem, ale zároveň dodal, že doufá v uzdravení.

„Jistě koronavirus porazím," pronesl. Mluvčí ministerstva ve státní íránské televizi oznámil, že Iradž Harírči je v domácí karanténě. Podle posledních informací se koronavirus objevil už i v Evropě v Itálii, Rakousku a Chorvatsku

Dva nakažení lidé jsou v Innsbrucku a mají za sebou první pozitivní testy. Třetím nakaženým člověkem pak může být pacient v Linci. Nakaženého hlásí i Chorvatsko, koronavir chytil v Miláně.

Související články

Další články