Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mám koronavirus, křičel mladík v Pardubicích na policistu: Nakašlal mu přímo do obličeje

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus
Pardubičtí strážníci o víkendu čelili ukázkovému příkladu, jak se lidé během pandemie nemají chovat. Zavolali je k 21letému mladíkovi, který odmítal zaplatit za jízdu taxíkem. Ten se nehodlal podrobit ani mužům zákona a jednomu začal kašlat do obličeje. „Mám koronavirus!“ pokřikoval během nepochopitelného jednání. Došlo tak na použití donucovacích prostředků.

Mladík z Pardubic odmítal zaplatit za jízdu taxíkem, kterou si předtím objednal. Na místo tak vyrazili strážníci, jimž dotyčný nezvládl ani ukázat občanský průkaz. "Ve chvíli, kdy jej strážníci vedli ke služebnímu vozidlu, začal mladý muž našemu kolegovi zblízka kašlat do obličeje," sdělil Jan Sejkora z pardubické městské policie.

"Doprovodil to prohlášením, že má koronavirus," dodal Sejkora. Strážníci použili donucovací prostředky a mladík putoval na záchytku. Tam u něj zjistili 1,72 promile alkoholu v dechu.

ZPRAVODAJSTVÍ O KORONAVIRU NAJDETE ZDE

Jakmile vystřízlivěl, přiznal se, že si tvrzení o nákaze koronavirem v opilosti vymyslel. Strážníci byli z jeho jednání v šoku a připomněli, že "takové jednání je nyní vysoce za hranou jakékoliv tolerance".

Městská policie pravděpodobně zpřísní preventivní opatření u svých zaměstnanců.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy