Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mám koronavirové dítě, říká Kateřina Mátlová a prozradila tajemství své postavy

+ Další 4 fotografie

Je to už rok a půl, co se zpěvačka Kate Matl (43) stala poprvé maminkou. Dcera Karolínka jí otočila svět vzhůru nohama v tom nejlepším slova smyslu, přesto se už známá umělkyně poměrně rychle vrátila do pracovního procesu. Kate se redakci eXtra.cz svěřila, jak zvládá mateřství, zda si občas ohledně rodičovství zajde pro radu ke svým sestrám, a také prozradila, jak se dostala po porodu zpět do formy.

Zpěvačce Kate Matl rodičovství nejen velmi sluší, ale také si jej užívá. Je to už rok a půl, co na svět přivedla svou rozkošnou Karolínku, která je její skvělá parťačka.

"Je hodná a mám ji za odměnu. Mateřství mě naplnilo k tomu všemu, co mě v životě naplňuje," svěřila se zpěvačka, se kterou jsme se potkali na představení panenek Osmanyho Laffity. Roli matky prý dobře zvládá i bez pomoci svých pěti sester, které už také mají své děti.

Nikdy jsem nebyla teta na hlídání. Prošvihla jsem i sestřinu svatbu

"Moje sestry měly všechny děti přede mnou, já jsem byla vlastně poslední a tolik jsem o mateřství nevěděla. K sestrám si ale pro rady nechodím. Když volám mamince, tak ji taky nezatěžuji. Až když je vše vyřešené, tak se třeba zmíním, že něco proběhlo. Naštěstí všechno klape a užíváme si to mateřství všechny dohromady, posíláme si navzájem fotky a veselejší zprávy," vysvětlila Kate, která si před mateřstvím vybudovala úspěšnou kariéru, která ji velmi zaneprázdňovala. Fotky přidává i na svůj instagramový účet.

"Nikdy jsem nebyla ta teta, která hlídá, měla jsem koncerty, často i v zahraničí. Dokonce jsem prošvihla i svatbu jedné mé sestry."

Kate má opět postavu jako proutek, pokud jde o shazování poporodních kil, tak v případě zpěvačky šlo vše přirozeně postupem času dolů. Tři měsíce po porodu byla dokonce na jevišti.

"Ano, už i pracuji. Navíc máme argentinskou dogu, která vydá za další dítě. (smích) Chodím šest kilometrů denně, to mi určitě pomohlo, a také genetika. Cvičit jsem začala až rok po porodu, neměla jsem na to tolik času," uzavřela s tím, že co se týče práce, tak tvořila i během těhotenství a mateřství. Aktuálně se těší na připravované koncerty.

"Malá je koronavirové dítě, takže jsem si to v tomto ohledu užila. Během této doby jsem natočila tři singly, další mám v šuplíku a vydávám nové EP. Po koncertování s DJem Bobem jsem připravená na své koncerty."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy