Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Mám ji roztomilou, raduje se někdejší Ken: Jessica Alves dokonala proměnu v ženu

Zdroj: archiv Jessicy Alves
+ Dalších 20 fotografií
Plastika
Jessica Alves (37) si pochvaluje svoji novou vagínu. Jedná se o další krok, který učinila k tomu, aby se z ní stala plnohodnotná žena. Původně se totiž narodila jako Rodrigo Alves, který ale už ve velmi mladém věku začal fandit plastickým operacím a postupně se nechával předělávat na lidského Kena s dokonalým tělem. Minulý rok ovšem Rodrigo usoudil, že jeho posedlost plastickými operacemi ve skutečnosti tkví v tom, že se vlastně cítí být ženou.

Věčně nespokojený Rodrigo započal svůj přerod a nyní ho dokonal. Zrodila se Jessica, která se už teď se svým novým přirozením nebojí pozvat někoho na rande. „Jsem připravená začít nový život jako šťastná žena,“ cituje ji portál The Sun. Zákrok na klinice v thajském Bangkoku trval šest hodin a stál v přepočtu přes 400 000 korun.

Ze své nové vaginy je Jessica celá na větvi. „Miluji svoji novou vaginu. Ještě je trochu oteklá, ale moc roztomilá,“ raduje se s tím, že se ve svých sedmatřiceti letech cítí, jako by se znovu narodila. Struktura tkáně z pobřišnic, z níž jí nové přirození vytvořili, je prý velmi podobná povrchu pochvy. „Je pružná a sama se lubrikuje! Během tří měsíců ji budu schopna užívat sexuálně. Moje nová vagina my rozhodně dodává sebevědomí randit a s někým se intimně sblížit,“ jásá Jessica.

Chce se stát matkou

Rodrigo Alves, dnes známý spíše jako Jessica Alves, má za sebou už zhruba stovku plastických zákroků. Ačkoliv už v minulosti byli lékaři proti dalším estetickým procedurám vyžadujícím anestezii, Jessica chce svou proměnu v ženu kompletně dokončit. Bývalý lidský Ken a nynější Barbie by si totiž přála odnosit dítě a stát se matkou, jakkoliv je to z biologického hlediska nemožné. Jestli si hodlá nechat voperovat dělohu, nebo jak přesně si představuje, že by se jí to mohlo povést, není jaksi jasné.

Související články

Další články