Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mám dvojnici v Hollywoodu, hlásí Eva Burešová: V této herečce se Týna ze Slunečné zhlédla

Eva a její dvojnice Olivia Hussey.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
podoba
Herečka Eva Burešová (26) kromě seriálu Slunečná zkouší momentálně hru Cyrano v souboru Divadla Radka Brzobohatého, kde ztvárňuje roli Roxany. K divadlu má Eva velmi blízko. Kromě Roxany hrála už minimálně v deseti divadelních hrách. Pro Evu by byl jistě splněný sen zahrát si Julii ve hře Romeo a Julie, stejně jako si ji před kamerami zahrála v roce 1968 její oblíbenkyně herečka Olivia Hussey (69).

Herečka anglo-argentinského původu je pro Evu nejenom hereckým vzorem, ale také v ní vidí svou dvojnici. Olivia, která proslula rolí ve filmové verzi Shakespearovy tragédie Romeo a Julie, je Evě opravdu velmi podobná. Jak sama seriálová Týna prozradila na svém Instagramu, o reinkarnaci nemůže být řeč, jelikož je téměř sedmdesátiletá herečka stále naživu.

Dvojnice žije v Los Angeles

"Když jsem se před několika lety dívala v televizi na staré díly Hercula Poirota, málem jsem dostala infarkt, když na scénu přišla Olivia Hussey," zavzpomínala Eva na moment, kdy viděla svou dvojnici v televizi poprvé.

"Měla jsem pocit, že jsem tam stála já. Gesta, mimika, úsměv. Začala jsem se o ni zajímat více a byla jsem v šoku z toho, kolik společných věcí máme... O reinkarnaci nemůže být řeč, Olivia je stále mezi námi. Byla oceněna za nejkrásnější a nejzajímavější tvář Hollywoodu. Takže za mě dobrý," dodala Eva, kterou ocenění její oblíbenkyně a dvojnice těší.

Pro fanoušky je Eva ikona

Říká se, že každý člověk na světě má svého dvojníka. Možná právě Eva našla tu svou dvojnici, navíc má štěstí, že žijí ve stejné době. Evini fanoušci s herečkou souhlasí. "Když jsem se dočetl, že to nejste vy, tak mě přeběhl mráz. Máte dvojnici... Už teď jste pro mě ikona české kultury," vystřihl Evě poklonu fanoušek Václav.

Co myslíte, je Eva Olivii zamlada skutečně podobná? Posuďte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy