Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Malým akrobatům šlo během vystoupení o život: Katja a Nikita v Talentu jdou rovnou do finále

+ Další 2 fotografie
postup
V páteční epizodě soutěže Česko Slovensko má talent se objevily dvě talentované děti. Malá Katja a Nikita předvedli akrobacii, jakou by u ratolestí jejich věku nikdo nečekal. Porotci o ně měli během jejich vystoupení velký strach a Marta se dokonce rozplakala. Nakonec jim dala zlatý bzučák a poslala je rovnou do finále.

Malí akrobati z Ukrajiny Katja a Nikita se během vystoupení museli spoléhat jen na svou vlastní sílu. Za pomoci dvou provazů předvedli číslo, jaké v soutěži Česko Slovensko má talent nemá obdoby. Během show se porotci i lidé v publiku báli o jejich životy.

V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že Katja, která se vlastní silou držela na provazu ve vzduchu vysoko nad zemí, padá. Ukázalo se sice, že to byla součást představení, porotcům se ale zatajil dech a zajeli do svých židlí.

Nejemotivněji se během show projevili Marta Jandová a Jaro Slávik. Zatímco Jaro nevěřícně koukal na malé děti visící několik metrů nad zemí a brada mu padala skoro až na stůl, Martu vystoupení dojalo a plakala.

Nakonec to byla právě Jandová, kdo se rozhodl mladým talentům dát zlatý bzučák. Tím je poslala rovnou do finále.

Mohlo by vás zajímat

Další články