Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Malý Tadeáš se ztratil i s kočárkem ze zámeckého parku: Okolí Mělnicka pročesávají skrz naskrz

Malý Tadeáš se ztratil i s kočárkem ze zámeckého parku: Okolí Mělnicka pročesávají skrz naskrz
Zdroj: policie ČR / reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
pátrání
Od pátečního večera mělnická policie pátrá po pětiměsíčním chlapci jménem Tadeáš Zelenka. Chlapeček se měl ztratit ve večerních hodinách z místního zámeckého parku, kam s ním šla matka na procházku. Stačila chvíle nepozornosti a žena usnula na sluníčku. Když se vzbudila, syn i s kočárkem byl pryč.

V Hoříně na Mělnicku probíhá od večerních hodin masivní pátrání po malém chlapci. Tadeáš Zelenka se měl ztratit ze zámeckého parku, kde byl s matkou na procházce. Podle informací měla matka na chvíli na sluníčku usnout a po probuzení zjistila, že zmizel chlapeček i s kočárkem.

Po pětiměsíčním chlapci pátrají desítky policistů a hasičů. Zapojen je i vrtulník Letecké služby PČR a člun, který pročesává řeku. Informace k ztracenému dítěti, případně kočárku, přijmou policisté na lince tísňového volání 158, případně na kterékoliv policejní služebně.

Tadeáš měl na sobě v době zmizení modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Kočárek je šedý s hnědou rukojetí a spodek kočárku je je černý. "Značka kočárku je Bebetoluka," informují policisté.

Chlapeček má plavé blond vlasy a modré oči. „V tuto chvíli vám mohu potvrdit, že mělničtí policisté pátrají po dítěti, které se ztratilo matce z hořínského parku i s kočárkem. Zasahuje i vrtulník,“ potvrdila eXtra.cz tisková mluvčí mělnické policie Markéta Johnová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy