Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Malý Sanel slaví 3 měsíce na světě: Jako by existoval jen on, napsal dojatý táta Rytmus

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
miminko
Jako by to bylo jen pár dní, co Jasmina Alagič (30) přivedla na svět svého syna Sanela. Pyšný tatínek Rytmus se tehdy podělil o snímek, na němž v nemocničním oděvu drží malé miminko a usmívá se tak, jako snad nikdy předtím. Malému Sanelovi jsou ale nyní už 3 měsíce a tatínek o něm napsal krásný vzkaz.

Jasmina Alagič a Rytmus prožívají rok plný štěstí. Před několika měsíci si uspořádali pohádkovou svatbu a před 3 měsíci se jim narodilo jejich první miminko. Malý Sanel, jak chlapečka pojmenovali, roste jako z vody a rodiče jsou na něj velmi pyšní.

U příležitostí oslavy 3 měsíců života malého Sanela se o něm dojatý Rytmus rozpovídal. „Kdybyste viděli, jaké máme fotky a videa, nasmáli byste se. Je neuvěřitelné, jak se každým dnem mění. Jak objevuje svět, ty první emoce, když něco poprvé vidí nebo cítí. Jako by chtěl něco vyjádřit, ale ještě to nejde. Moc si to užíváme, jako by nic jiného než on ani neexistovalo. Díky bohu za tento dar a milující manželce,“ napsal Rytmus k roztomilé fotce.

Jak nedávno vyplynulo z rozhovoru Jasminy s Janem Krausem, rodičovství si nejprve užíval mnohem víc Rytmus Nyní jsou na stejné vlně a Sanelovi se snaží zařídit ten nejlepší život. Jak se shodují lidé v komentářích pod Rytmusovým vzkazem, děti rostou jako z vody a je třeba si užít každý jejich krok, dokud dospělé nevyletí z hnízda.

Související články

Další články