Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Malý Rocky Vémola: Sotva se narodil a už dostal prestižní smlouvu

Lela se svým budoucím manželem Karlosem.
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Další 3 fotografie
nabídka

MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (31) přivítali na svět svého druhého potomka, po dceři Lilince se jim narodil syn Rocky. Ještě neuběhl ani den, co malý Rocky poprvé spatřil světlo světa, a již mu prostřednictvím sociálních sítí přišla prestižní nabídka od největší československé organizace smíšených bojových umění Oktagon MMA.

Příchod malého Rockyho na svět se neobešel bez nepříjemných komplikací. Dvojnásobná maminka Lela Ceterová i Karlos Vémola měli pozitivní test na koronavirus. Nejenže tak Karlos Vémola nemohl být se svou partnerkou kvůli nákaze u příchodu jejich pokladu na svět, ale i Lele byl syn bezprostředně po porodu odebraný.

"Nejšťastnější okamžik pro mě byl, když jsem konečně mohla držet svého synáčka Rockyho v náručí," uvedla později Lela Ceterová na svých sociálních sítích, kde již svůj malý poklad tiskne pevně v náruči.

Prestižní nabídka pro malého Rockyho: Stačí otisk ruky

Netrvalo dlouho a Karlose s Lelou zahrnuli ti nejbližší, známí a fanoušci gratulacemi. Mezi prvními gratulanty nechyběli promotéři a majitelé organizace Oktagon MMA, se kterou je Karlos Vémola již léta spojený. S malým Rockym dokonce již počítají jako s možným budoucím šampionem.

"Do červeného rohu se právě narodil Rocky Vémola! Karlosi, celý #oktagonteam tobě a tvojí ženě gratuluje k dalšímu přírůstku do rodiny a přeje jen to nejlepší a hlavně zdraví. Těšíme se všichni na tvůj návrat příští rok a přejeme brzké uzdravení," stojí na sociálních sítích organizace.

Ondřej Novotný na svém Instagramu dokonce doplnil, že je pro Rockyho připravená smlouva. "Gratuluji celé rodině a hlavně mamince, že to zvládla a je v pořádku i s malým. Samozřejmě připravená smlouva k podepsání bude čekat po návratu z nemocnice u postýlky. Stačí otisk ruky a jdeme na to. Hodně štěstí, kamaráde v těžké době, a těšíme se na tebe zpátky v příštím roce," uvedl spolumajitel organizace.

Zdá se, že novorozený Rocky má s geny svého otce Karlose "Terminátora" Vémoly, ale také vybranému jménu, které je hodné bojovníka, již pěkně našlápnuto na zářnou kariéru.

Související články

Další články