Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Malý Robert (13) záhadně zmizel: Vrať se domů, prosí zoufalá maminka!

Zdroj: Policie ČR
Bezradní rodiče
Policie pátrá po třináctiletém Robertovi Krausovi z Hranic na Chebsku. Podle strážců zákona v pátek přišel domů, převlékl se a pak se po něm slehla zem. "Robi, jestli to čteš, vrať se prosím domů," vzkazuje mu bezradná maminka.

V pátek přišel ze školy domů, převlékl se a odešel. Nikdo netuší, kam zamířil. Od té doby se třináctiletý Robert Kraus z Hranic na Chebsku, který za měsíc oslaví čtrnácté narozeniny, nevrátil domů.

Kromě policejního pátrání se chlapce snaží najít i jeho bezradná maminka. „Prosím, neviděl jste někdo mého syna? Nevrátil se ze školy, do které dojíždí. Naposledy byl viděn odpoledne v okolí bazénu s nějakými kluky. Policie ho hledá, ale kdyby náhodou někdo věděl… Dejte prosím vědět mně, nebo rovnou na policii,“ napsala smutná žena na Facebook.

Podle maminky viděli Roberta naposledy u bazénu s dvěma neznámými kluky. „Robi, jestli to čteš, vrať se prosím domů,“ dodává maminka. Zatím se to bohužel nestalo.

Robert měří přibližně 160 centimetrů a je štíhlé postavy. Má hnědé delší vlasy a hnědé oči. Policie uvedla, že ve chvíli, kdy zmizel, na sobě měl šedou bundu, šedé nebo béžové tepláky a barevné boty.

Policie žádá širokou veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud budete mít o zmizelém Robertovi jakékoliv informace, ozvěte se na tísňovou linku 158.

Související články

Další články