Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Malý Rambo: Karlos Vémola ukázal, jaké tělo měl jako teenager

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dlouhých sedmadvacet let se věnuje profesionálnímu sportu a je českou hvězdou smíšených bojových umění. Býval ale kulturistou, než se později stal zápasníkem MMA a zároveň prvním Čechem v nejprestižnější asociaci UFC. Žije střídavě v Londýně a České republice. Pro eXtra.cz Karlos Vémola promluvil o svých začátcích v kulturistice.

Od mládí se Karlos věnoval řecko-římskému zápasu, který ho nesmírně bavil a z něj si odnesl zkušenosti do dalších let... " V současnosti se na plné úrovni věnuji MMA 27 let, jsem zvyklý pořád trénovat. Samozřejmě ze zápasu a následně kulturistiky, kterou jsem v pozdějším věku začal dělat, měl určité návyky, později jsem se musel naučit silově trénovat,“ řekl eXtra.cz Vémola, který dokáže během jednoho dne shodit klidně i devět kilogramů.

"Je to ale obrovská zátěž pro tělo, pak to zase přiberete zpátky. Proto také zápasíme jenom třikrát ročně, když na to ale dojde, je to skutečně zápřah," pokračoval o svých netradičních dovednostech.

Vémola aktuálně prožívá skvělé období. V MMA má za sebou obří šňůru vítězných zápasu, jeho přítelkyně Lela Ceterová je navíc těhotná. Nejslavnější český MMA bijec se tak stane podruhé tatínkem. Jeho slovenská kráska je ve čtvrtém měsíci. Na unikátní fotky se můžete podívat do fotogalerie.

Co jste možná o Karlosu Vémolovi nevěděli:

Jako první Čech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC). Je držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích.*

Svůj první profesionální MMA zápas měl v roce 2008. Rychle nabyl neporažený rekord 7–0, kdy zápasil v anglických organizacích Cage Fighters Championship a Ultimate Challenge MMA. Trénuje v anglickém klubu London Shootfighters*.

Je otcem syna, kterého vychovává jeho bývalá partnerka v Londýně. Vémola žije střídavě v Londýně a v Praze. Jeho koníčkem je chov velkého množství druhů vzácných motýlů a ryb, převážně žraloků. Má také psa a krokodýla, kterého koupil pro svého syna*.

Související články

Další články