Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Malý princ Louis (1) zářil na oslavách královny: TENTO DETAIL vám vyrazí dech!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Dojemné foto
S tradičním měsíčním zpožděním slavila v sobotu královna Alžběta II. (93) narozeniny. Veškerou pozornost jí ale ukradl maličký princ Louis (1) se svými radostnými i nabručenými výrazy. Vévodkyně Kate (37) zároveň přichystala ohromné překvapení, které vžene slzy do očí především Louisovu strýčkovi, princi Harrymu (34)!

Sice se měly oslavovat narozeniny královny, všechny ale spíš zajímal malý princ Louis. Pro ročního syna Kate a Williama to byla první královská událost. Nikomu tak neuniklo, že se chlapeček většinu času spíš nudil. Jeho otrávený výraz ve tváři mluvil za všechno!

Vévodkyně z Cambridge se ale postarala o to, aby byla první účast Louise na narozeninách prababičky i dojemná. Svého nejmladšího klučinu totiž oblékla do úplně stejné košile a kraťasů, které dala v roce 1986 zesnulá lady Diana tehdy rovněž ročnímu princi Harrymu.

Louisův strejda byl tehdy na oslavách své babičky také úplně poprvé. Kate ráda navazuje na rodinné tradice a není pochyb, že Harryho pořádně dojala. Určitě to postřehl hned, jak Louise viděl, příznivci královské rodiny vypátrali třiatřicet let starý snímek až později. Mrkněte na něj v galerii!

Rozkošní byli i Louisovi starší sourozenci princ George (5) a princezna Charlotte (4). Ti museli být nadšení, že mají na takové akci dalšího parťáka!

Související články

Další články